۷م، تیر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۷م, تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۰ ب.ظ | کد خبر: 82985

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان خوزستان، امام جمعه دزفول، نماینده مردم دزفول در مجلس و سرپرست فرمانداری دزفول درخصوص ظرفیتهای فراوان شهرستان دزفول و تعامل بیشتر با صدا و سیما گفتگو شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان: یکی از ارکان دفاع مقدس، دزفول بعنوان پایتخت مقاومت است

مهندس رحیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان ضمن تبریک انتصاب مهندس فرهمندپور به سمت سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: باید همه مسئولین شهرستان و استان به فرماندار کمک کنند تا شاهد تحول جدی در شهرستان باشیم.

مهندس رحیمی به چهلمین سالگرد دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: نقطه عطف دفاع مقدس در کشور، استان خوزستان بعنوان پایتخت دفاع مقدس می‌باشد و یکی از مهمترین ارکان این نقطه عطف، دزفول بعنوان پایتخت مقاومت است.

در حوزه رسانه سند چشم‌اندازی در ابعاد مختلف برای دزفول تدوین شود

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان اظهار کرد: در مدیریت جدید شهرستان می‌توان در حوزه رسانه سند چشم‌اندازی در ابعاد مختلف برای دزفول تدوین کرد و همه این سند را هم امضا و هم دنبال کنند و فرماندار برای تهیه این سند می‌‌تواند کارگروه ویژه‌ای تشکیل دهد.

برای معرفی شهرستان در شبکه‌های مختلف صدا و سیما می‌توان یک مستند ۶۰ قسمتی تهیه کرد

وی تصریح کرد: دزفول ظرفیتهای بسیار زیادی دارد و شاید بتوان برای معرفی شهرستان در شبکه‌های مختلف صدا و سیما یک مستند ۶۰ قسمتی تهیه کرد و ارائه داد و یک کار ریشه‌ای انجام داد.

با برپایی همایشهایی فرصتهای سرمایه‌گذاری در دزفول معرفی شوند

مهندس رحیمی افزود: باید طی همایشهایی فرصتهای سرمایه‌گذاری متعددی که در دزفول وجود دارند معرفی شوند تا هم شهروندان و هم دیگران بتوانند سرمایه‌گذاری کرده و از این نعمتهای خدادادی استفاده شود.

مهندس رحیمی خاطرنشان کرد: دزفول ظرفیتهای مذهبی و فرهنگ فراوان، جمعیت متنوع و اقوام گوناگونی دارد و می‌توان آن  را یکی از نقاط تعیین کننده برای استان دانست و در حقیقت یک نقطه سوق‌الجیشی و عظیمی در جنبه‌های مختلف در استان می‌باشد.

نقش شخصیت بزرگ آیت الله قاضی(ره) در دفاع مقدس را می توان در قالب یک سریال معرفی کرد

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان در خصوص شخصیتهای علمی و بزرگ دزفول گفت: نقش شخصیت بزرگ آیت الله قاضی – که در کل کشور شناخته شده است و امام و مقام معظم رهبری نسبت به ایشان توجه ویژه داشتند – در دورانهای مختلف را می‌توان در قالب یک سریال معرفی کرد.

 ظرفیت دزفول در تمام عرصه‌ها به گونه‌ای است که می‌توان بخشی از آنتن صدا و سیما را به دزفول اختصاص داد

وی افزود: ظرفیت شهرستان دزفول در تمام عرصه‌ها به گونه‌ای می‌باشد که می‌توان بخشی از آنتن صدا و سیما را به دزفول اختصاص داد.

امام جمعه دزفول: یکی از ار کان مهم مدیریت استفاده از نقش رسانه است

همچنین امام جمعه دزفول گفت: امروز رسانه در دنیا حرف اول را دارد و اگر یک مدیر با جایگاه و نقش رسانه آشنا نباشد و اهمیت آن را نشناسد یکی از ارکان مهم مدیریت را ندارد.

باید به تعامل بین شهرستان و رسانه ملی در استان اهتمام بیشتر ورزید

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: دزفول ظرفیتهای فراوانی دارد و در مقاطع مختلفی همکاری بسیار خوبی بین شهرستان و رسانه ملی در استان بوده است و می‌توان گفت اگر برنامه‌های دزفول از صدا و سیما حذف شود کار صدا و سیما می‌لنگد.

رادیو دزفول به ضرورت دفاع مقدس تأسیس شد و نقش آیت الله قاضی(ره) در حفظ آن برجسته بود

امام جمعه دزفول تصریح کرد: رادیو دزفول به ضرورت دفاع  مقدس تأسیس شد و پس از رفع ضرورت تصمیم به قطع رادیو دزفول گرفته شد که با پیگیری و قاطعیت آیت الله قاضی این کار صورت نگرفت.

وی به شخصیتهای علمی و بزرگ کشوری دزفول اشاره کرد و افزود: فرصت دزفول توانسته است از ظرفیتی که دارد استفاده کرده و نیازهای رسانه ملی استانی را جواب دهد و درخواستهای صدا و سیما را به نحو احسن پاسخ گوید.

می‌توان از ظرفیتها و پتانسیل دزفول در صدا و سیما به نام استان خوزستان بیشتر استفاده کرد

امام جمعه دزفول تأکید کرد: می‌توان از ظرفیتها و پتانسیل دزفول در صدا و سیما به نام استان خوزستان بیشتر استفاده کرد چراکه دزفول حرف و طرح و برنامه دارد و می‌تواند در کنار صدا و سیمای مرکز خوزستان آنها را اجرایی کند.

فرماندار دزفول: رسانه همیشه می‌تواند جزء مؤثرترین ابزار در کنترل بحران باشد

در ادامه این نشست مهندس فرهمندپور نقش رسانه را در بحران کرونا نقشی تأثیرگذار دانست و گفت: رسانه  همیشه می‌تواند جزء مؤثرترین ابزار در کنترل بحران باشد.

وی با اشاره به لزوم راه اندازی بسیج رسانه افزود: رسانه‌ها می‌توانند اتفاقات شگفتی ساز این روزها را رقم زده و اگر نقش خود را  خوب ایفا کنند تحمل سنگینی داغ این روزها برای مردم راحت‌تر خواهد شد.

آوایی: نباید اجازه دهیم که مردم دچار یأس شوند، باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: نباید اجازه دهیم که مردم دچار یأس شوند، باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و زیبایی فداکاری مردم را نشان دهیم.