۷م، تیر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۷م, تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۲ ق.ظ | کد خبر: 82976

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در دومین مرحله جمع‌آوری کمکهای مؤمنانه در قالب رزمایش مواسات و همدلی در مسجد امام حسین شمالی در ایام دهه کرامت، تعدادی بسته معیشتی تهیه و هر بسته به نام شهیدی از شهدای مسجد مزین و متبرک شده است که بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

امام جمعه دزفول در بازدید از مسجد امام حسین شمالی ضمن تبریک دهه کرامت گفت: تهیه سبدهای معیشتی و متبرک نمودن آنها به نام شهدا بسیار ارزشمند و کار فرهنگی اصیل می‌باشد چراکه امروز اسلام به برکت خون شهدا سربلند است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: انقلاب، عدالت خواهی، مبارزه با ظلم که امام حسین علیه السلام آن را پایه گذاری کرد امروز جهان را در نوردیده و جبهه کفر و استکبار جهانی را آشفته کرده است.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر دانستن قدر شهدا افزود: علیرغم وجود مشکلات و سوءاستفاده بعضی افراد، جبهه انقلاب جبهه مستحکمی است و جوانان و مردم متدین و انقلابی پای انقلاب ایستاده‌اند.

وی اظهار کرد: تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی نشان از روح مواسات و همدلی و کمکهای مؤمنانه است که بسیار اهمیت دارد و به فرموده مقام معظم رهبری نوعی رزمایش می‌باشد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: شهدا  با  جان  خود جهاد کردند و امروز مردم متدین با مال خود جهاد می‌کنند که هر دو در مسیر اهداف اسلام بوده و ارزشمند هستند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در پایان از جوانان و مردم متدین که همرزم با مسئولین و جهادگران عرصه سلامت و به یاد شهدای گرانقدر تلاش می‌کنند قدردانی کرد.

شایان ذکر است که از طرف امام جمعه دزفول بسته‌های بهداشتی نیز به بسته‌های معیشتی تهیه شده در مسجد امام حسین شمالی، افزوده شد.