۷م، تیر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۷م, تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۳ ق.ظ | کد خبر: 82974

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی در دیدار با مبلغین، مداحان، شعرای آئینی و هیآت مذهبی تبلیغ را بسیار مهم دانست و گفت: کلیدواژه تبلیغ “فقط از خدا ترسیدن” می‌باشد، امام خمینی(ره) و به تبع ایشان مقام معظم رهبری از هیچکس جز خدا نترسیدند و نتیجه آن امروز در دنیا قابل مشاهده است.

امام جمعه دزفول با تأکید بر اینکه فرصتها به سرعت می‌گذرند و بایداز آنها استفاده کرد، افزود: در امر تبلیغ باید افق بلندی را که امام پیش روی ما گذاشت و رهبر معظم انقلاب آن را ترویج و دنبال می‌کنند مد نظر قرار داده و آن افق را گم نکرد.

وی تصریح کرد: با مقایسه ۴۰ سال پیش با امروز، حجم گسترده‌ای از تلاشها و مجاهدتهای روحانیون، مداحان، مبلغین و تمام کسانی که متولی امور فرهنگی بوده‌اند تعریف می‌شود که در نگاه مقطعی به چشم نمی‌آید.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: نباید تلاشهای صورت گرفته را فراموش کرد، باید همواره قدرشناس نعمت اسلام و  تبلیغ بود و آن را بعنوان ذخیره‌ای برای عزت دنیا و رستگاری آخرت مراقبت کرد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: به نقل از برخی بزرگان ظهور بسیار نزدیک است و همین امر کار و وظیفه ما را بسیار حساس تر می‌کند، باید آستین همت بالا زده و برای ظهور آماده شد.

وی به اهمیت در صحنه ماندن و عقب نشینی نکردن اشاره کرد و یادآور شد: مبلغین باید مراقب باشند بعنوان بلندگوی اسلام ناب، مسیر و هدفگذاری امام گم نشود و مطمئن باشند که جبهه حق پیروز است و منافقین و دشمنان رسوا شده و نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.