۵م، تیر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۵م, تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۴ ب.ظ | کد خبر: 82966

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در اولین دیدار مهندس علی فرهمندپور ضمن تبریک دهه کرامت و انتصاب وی به سمت سرپرست فرمانداری ویژه دزفول بر نگاه به کل شهرستان تأکید کرد.

باید به کشاورزی شهرستان و مشکلات عمده کشاورزان اهتمام ویژه‌ای داشت

حجةالاسلام والمسلمین قاضی کشاورزی را نقطه قوت شهرستان دانست و تصریح کرد: کشاورزی در شهرستان فراز و نشیب فراوانی داشته، و باید به کشاورزی شهرستان و مشکلات عمده کشاورزان اهتمام ویژه‌ای داشت.

امام جمعه دزفول افزود: باید توانمندیهای بخش کشاورزی شهرستان با دقت مورد توجه واقع شود تا کشاورزان احساس کنند که عملا به آ نها اهمیت داده می‌شود.

دزفول از جهت گنجینه‌ها و ذخایر فرهنگی غنی است و برای برگزاری کنگره‌های علمی و مفاخر دزفول آماده است

وی درخصوص بخش فرهنگی شهرستان اظهار کرد: دزفول از جهت گنجینه‌ها و ذخایر فرهنگی غنی است و در شورای فرهنگ عمومی اقدامات فرهنگی فراوانی برای شهرستان صورت گرفته است، ازجمله ثبت ۴ خرداد در تقویم به نام مقاومت دزفول و برگزاری کنگره آیت الله معزی در سطح کشوری که مورد توجه ویژه مقام معظم رهبری قرار گرفت.

امام جمعه دزفول خاطر نشان کرد: زمینه برای برگزاری کنگره‌های علمی درخصوص علما و مفاخر بزرگ دزفول وجود دارد.

از فرصتهای فرهنگی باید در جهت اصالت و هویت شهرستان دزفول استفاده کرد

حجةالاسلام والمسلمین قاضی امور فرهنگی را ریشه و اساس دانست و بر اهمیت آن تأکید کرد و گفت: از فرصتهای فرهنگی باید در جهت اصالت و هویت شهرستان دزفول استفاده کرد.

کارها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی بزرگی بدون توجه به پیوست فرهنگی صورت می‌گیرد

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر وجود پیوست فرهنگی در تمام امور و پروژه‌ها افزود: پیوست فرهنگی به این معنی است که باید هدف از اجرای پروژه و نظارت بر عدم انحراف از هدف در دستور کار باشد ولی کارها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی بزرگی بدون توجه به پیوست فرهنگی صورت می‌گیرد.

پیشرفت حوزه‌ها می‌تواند در ارتقاء سطح فرهنگی شهرستان نقش داشته باشد

امام جمعه دزفول همچنین به معرفی حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) پرداخت و تصریح کرد: حوزه علمیه اهمیت فراوانی دارد و پیشرفت آن می‌تواند در ارتقاء سطح فرهنگی شهرستان نقش داشته باشد.

شهروندان از پیگیریهای صورت گرفته باخبر شوند

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: باید گزارشی از اقدامات انجام شده به مردم ارائه شود تا شهروندان از پیگیریهای صورت گرفته باخبر شوند.

هماهنگی و همدلی بیشتر در بین مسئولان در حل مشکلات و توسعه این شهرستان می‌تواند ثمربخش باشد

امام جمعه دزفول همچنین هماهنگی و همدلی بیشتر در بین مسئولان شهرستان را مهم برشمرد و افزود: این امر می‌تواند در حل همه مشکلات، و توسعه و آبادانی این شهرستان ثمربخش باشد.

گزارش فرماندار ویژه دزفول و تأکید او بر پیگیری و حل امور شهرستان دزفول

همچنین مهندس علی فرهمندپور گزارشی از بازدید از بیمارستان بزرگ و بیمارستان در حال اتمام تأمین اجتماعی دزفول ارائه داد و گفت: با تمام توان پیگیر تکمیل بیمارستان خواهم بود چراکه با افتتاح این بیمارستان ۷۰ تخت از بیمارستان بزرگ برای بیماران کرونایی خالی می‌شود و همچنین حدود ۴۰۰ شغل جدید ایجاد می‌شود.