۲۷م، تیر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید امیر رشیدی

تا آخرین نفس نگذارید خون شهیدان پایمال نشود.

زمان انتشار: ۲۷م, تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 82938

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

وصیت‌نامه شهید امیر رشیدی

خدا یکی است، ‎أَشْهَدُ أَنّ لَّا إِلَٰهَ إِلَّإ الله وأَشْهَدُ أنَّ مُحَمَداً رَسولُ الله.

سلام بر مهدی(عج) امام زمان و نایب بر حقش رهبر عزیز امام امت خمینی کبیر و سلام بر همه رزمندگان اسلام و سلام بر همه شهیدان اسلام سلام بر مردم شهید پرور ایران و سلام بر پدر و مادر و خواهر و برادران شهدای عزیزی که جان بر کف خون خود را در راه حق جان خود را نثار کردند.

با عرض سلام سخنی کوتاه با خانواده عزیزم، سلام بر پدر و مادر عزیزم سلام بر خواهر و برادران عزیزم: اگر من لیاقت شهادت را داشتم و شهید شدم شما باید افتخار کنید که همچنین فرزندی در راه خدا داده‌اید و نباید ناراحت بشوید و وقتی که خبر رسید که من (شهید) شده‌ام از خداوند متعال خواهش کنید که من را جزء شهیدان کربلا قرار دهد و خیلی خیلی باید خوشحال باشید که فرزندت را در راه حق (خدا) داده‌ای.

و پیامی که به پدر عزیزم دارم: پدر جان من که نتوانستم برای تو خدمتی بکنم ولی از تو درخواست می‌کنم که مرا ببخشی پدر جان من خواهشی دارم خواهش من این است کارهایت را با صبر و حوصله به پایان برسانید. نه با بی صبری و نه با بی حوصلگی.

امیدوارم که چه در خانه و چه در بیرون کارهایت را با صبر و حوصله به پایان برسانی. امیدوارم خداوند پشتیبان تو باشد پدر جان مادر عزیزم از شما می‌خواهم که اگر از دست من ناراحت شده بودید مرا ببخشید و گریه نکنید و شما باید خوشحال باشید که من به آرزویم رسیدم.

مادر عزیز: خیال مکن که شهیدان مرده‌اند. خداوند در قرآن کریم می‌فرماید: إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

ما از خدائیم و به سوی او باز می‌گردیم.

خدایا، پروردگارا: این برادران عزیز من را و این جوانهای اسلام را از سه چیز دور نگهدار ۱- وسواس ۲- شیطان ۳- غرور

برادر عزیزم: از تو می‌خواهم پیام خونم را با کمک دوستانت به امت شهید پرور برسانید و از تو می‌خواهم که در راه خدا، استوار و پرتوان باشی و از خدا دور نشوی.

پیامی دارم به ملت شهید پرور ایران: ما شهیدان از شما ملت شهید پرور انقلابی می‌خواهیم که امام عزیزمان (خمینی کبیر) را تنها نگذارید و به رهبری او دست در دست هم و با وحدت کامل تا آزادی قدس پیش روید و با امپریالیسم جهانخوار مبارزه کنید تا آخرین نفس نگذارید خون شهیدان پایمال نشود.

اینها برای اسلام کشته می‌شوند.تنها خواهشمان این است راه شهیدان را که همان خط امام است را ادامه دهید. و کتابهایم را به مسجد تحویل دهید.

امیر رشیدی

به امید پیروزی حق علیه باطل

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول