۳م، تیر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳م, تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۲ ب.ظ | کد خبر: 82918

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آیین تکریم و معارفه سرپرستان پیشین و جدید فرمانداری ویژه دزفول در سالن همایش‌های فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

با آمدن فرماندار جدید امید به ایجاد تحول در شهرستان دزفول هست

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در این آئین انتخاب آقای فرهمند پور را بعنوان سرپرست فرمانداری ویژه دزفول باعث افتخار این شهرستان دانست و افزود: با شناختی که از توانمندیهای این عزیز و خانواده‌اش دارم امید بسیار می‌رود که با استقرار ایشان در مقام اجرایی، تحولات خوبی در شهرستان دزفول رقم بخورد و بنده از این حیث خدا را شاکر هستم.

با هماهنگی و همدلی، گامهای بلندی برای حل مشکلات دزفول برداشته شود

امام جمعه دزفول افزود: از فرماندار جدید دزفول درخواست دارم در کنار دیگر مسئولین با هماهنگی و همدلی و اشرافی که در استان دارید و از مشکلات شهرستان دزفول باخبرید، گامهای بلندی برای دزفول عزیزمان با همراهی مردم بردارید.

وی تأکید کرد: همه مسئولین حامی شما فرماندار جدید هستند و جایی برای عذر آوردن و کم کاری وجود ندارد و مطمئن هستم که جنابعالی از تمام ظرفیتها بهره مند خواهید شد.

با استفاده از ظرفیت‌های موجود و برنامه ریزی و تعیین اولویت‌ها می‌توان توسعه دزفول را شتاب بخشید
حجةالاسلام والمسلمین قاضی به ظرفیتهای شهرستان دزفول اشاره کرد و افزود: این ظرفیتها باید از قوه به فعلیت برسند تا ان‌شاءالله دزفول همچنان با مدیران در طراز اول بدرخشد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: دزفول در آستانه تحول مهم و تاریخی است و باید سرعت عمل داشته باشیم، چراکه فرصتها خیلی کم است و باید اولویتها را مشخص و با برنامه ریزی، توسعه دزفول شتاب بیشتری به خود بگیرد تا هم برای استان و هم برای کشور امتیازات فراوانی داشته باشد.

هر نیرویی با قطع نظر از قومیت گرایی، اگر توانمند و شایسته خدمت است حمایت می‌شود

امام جمعه دزفول معیار توانمندی و انگیزه را خدمت به این شهرستان دانست و تصریح کرد: هر نیرویی با قطع نظر از قومیت گرایی، اگر توانمند و شایسته خدمت است، روی سر ما جا دارد و او را حمایت خواهیم کرد.

امام جمعه دزفول پرهیز از حواشی و مسائل حاشیه ساز را مهم دانست و تأکید کرد: مسئولین باید برای کارهای بزرگ و اصلی این شهرستان در بخشهای مختلف از جمله اقتصادی، اجتماعی، علمی، خدماتی، اجرایی و سیاسی با هماهنگی و شناخت اولویتها به ایفای نقش بپردازند.

باید امور شهرستان از مجاری قانونی انجام گیرد

حجةالاسلام والمسلمین قاضی همدلی و وحدت مسئولین شهرستان را مهم دانست و بر ضرورت انجام کارها از مجاری قانونی تأکید کرد.

نگاه ما به شهرستان دزفول یک نگاه یکسان است و خدمات عادلانه باید شامل همه شهروندان باشد

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: نگاه ما به شهرستان دزفول یک نگاه یکسان است و از فرماندار و نماینده منتخب مردم دزفول تقاضا دارم که عدالت را برای خدمت رسانی به تمام نقاط این شهرستان مد نظر گیرند و خدمات اجتماعی باید شامل همه شهروندان باشد و بنده در این مورد دریغ نخواهم کرد.

امام جمعه دزفول به عهدنامه ۵۳ مالک اشتر که یکی از طولانی ترین نامه‌های نهج البلاغه می‌باشد اشاره کرد و افزود: انتصاب مدیران از سوی فرماندار شهرستان دزفول باید بر اساس توانمندی و ارزیابی کارها و مسئولیتهای آنان صورت گیرد.

تقدیر از زحمات آقای بن عباس

امام جمعه دزفول با تشکر از استاندار و آرزوی موفقیت برای آقای بن عباس فرماندار پیشین دزفول ادامه داد: در این مدت کوتاه این بزرگوار، با روحیه جوانی، توانستند در زمینه برگزاری انتخابات، و شیوع بیماری کرونا بدون هیچ مشکلی آنها را مدیریت کند.

تقدیر از آقای پاپی زاده و در خواست از آقای آوایی

حجة الاسلام والمسلمین قاضی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات نماینده سابق شهرستان دزفول، مهندس پاپی زاده، خطاب به نماینده منتخب مردم دزفول جناب آقای آوایی اظهار کرد: مردم به وظیفه خود عمل کرده و مشارکت حداکثری از همه قشرها وجود داشت و نتیجه آن انتخاب جنابعالی بعنوان وکیل و منتخب مردم این شهرستان شد و انتظار  داریم که با توانایی و انگیزه بالای شما حق این مردم را ادا کنید.

در پایان امام جمعه دزفول ضمن تشکر از زحمات فرماندار پیشین دزفول آقای بن عباس لوح تقدیر به ایشان اهدا کرد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان دزفول را مستحق جهش توسعه دانست

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان نیز گفت: وجود مشکلات در کشور بیانگر نبود نگاه علمی در برخی تصمیمات است که باید این نگاه در اقدامات اجرایی مدنظر قرار گیرد.

علی‌حسین حسین‌زاده دزفول را مستحق جهش توسعه دانست و افزود: امید است شاهد گام‌های بیشتری توسط مسئولان برای توسعه شهرستان دزفول باشیم.

فرماندار دزفول : اشتغال، معیشت و امنیت دغدغه‌های اصلی مردم هستند

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول نیز در این آیین جوانگرایی و استفاده از خرد جمعی را مورد تأکید مقام معظم رهبری دانست و گفت: باید از پیشکسوتان و خرد جمعی برای پیشبرد امور استفاده کنیم.

علی فرهمندپور اشتغال، معیشت و امنیت را دغدغه‌های اصلی مردم دانست و افزود: همه این دغدغه‌ها به هم مرتبط هستند و مسئولان باید با وحدت به آنها رسیدگی کنند.

فرماندار پیشین دزفول: انتخابات دزفول مدیریت شد

سرپرست پیشین فرمانداری ویژه دزفول نیز در این آیین گفت: فضای انتخاباتی و ملتهبی در زمان انتصابم در شهرستان دزفول وجود داشت که خوشبختانه مدیریت شد.

نماینده دزفول در مجلس: ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای دانشگاه علوم پزشکی دزفول اختصاص یافت

همچنین نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود امکانات و نیروی انسانی در دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان گفت: پس از پیگیری‌های صورت گرفته، ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات دانشگاه علوم پزشکی دزفول و تأمین تجهیزات به این دانشگاه اختصاص یافت.

وی پیگیری رفع مشکلات را ۹۵ درصد پروسه اداری دانست و افزود: یک دستگاه سی تی اسکن ۲ سال قبل قرار بود به دانشگاه علوم پزشکی دزفول داده شود ولی متأسفانه هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

آوایی با تأکید بر لزوم حمایت از حقوق پرسنل درمان در پی شیوع کرونا اظهار داشت: مردم باید برای مبارزه با کرونا رفت و آمدها را کم کنند چراکه در شرایط جنگی هستیم.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی مسئولیت‌ها را امانت دانست و گفت: همانند دوران جوانی برای خدمت رسانی به مردم دزفول تلاش خواهم کرد.

آوایی: باید جهش تولید را جدی بگیریم و برای تحقق آن تلاش کنیم

آوایی نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید را یادآور شد و افزود: باید این نامگذاری را جدی بگیریم و برای تحقق آن تلاش کنیم.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از استفاده نشدن نیروهای بومی در کارخانه‌های دزفول نظیر کربن بلک و فولاد اظهار داشت: گویا برخی قسم خورده بودند نیروی بومی استخدام نشود.

وی با اشاره به پیگیری مشکلات شهرستان دزفول در ماه‌های اخیر افزود: اشتغال با سخنرانی و بخشنامه درست نمی‌شود بلکه مسئولان باید امور سرمایه گذاری و حضور سرمایه گذاران در شهرستان را تسهیل کنند.

وی با قدردانی از تلاش نیروی انتظامی برای تأمین امنیت شهرستان دزفول گفت: نیروی انتظامی از کمبود امکانات و نیروی انسانی رنج می‌برد لذا مردم باید اقدامات پیشگیرانه بیشتری انجام دهند.