۲۶م، خرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۶م, خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۱ ق.ظ | کد خبر: 82839

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین تکریم و معارفه مسئول عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم شکاری دزفول با حضور حجج اسلام قاضی دزفولی امام جمعه دزفول، قاضی ریاست عقیدتی سیاسی نهاجا، امیر بهمرد فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول، روحانیت و فرماندهان پایگاه چهارم شکاری دزفول برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این مراسم گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی، خون پاک شهدا خصوصا شهدای نیروی هوایی و خلبانان که با جانفشانی خود عزت و سرافرازی برای کشور خلق کردند و همچنین به برکت پیروی از ولایت، ارتشی مکتبی، ولایی و مقتدر داریم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران ارتشی ارزشی و اخلاقی است که نعمت بزرگی برای کشور و ملت بوده و از ارزشها و آرمانهای مملکت دفاع می‌کند و این علاوه بر تلاش فرماندهان و کلیه پرسنل، با تلاش و جهاد عقیدتی سیاسی ارتش بدست آمده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تصریح کرد: این مسیر نورانی بدست امام راحل پیش روی ما قرار داده شد و توسط مقام معظم رهبری ادامه یافته است و می‌توان با ادامه این مسیر و مشعل نورانی برافروخته شده، قله‌های جهان را فتح و زمینه ظهور را فراهم نمود.

امام جمعه دزفول با اشاره به اهمیت تلاش و مجاهدت نیروهای مسلح تأکید کرد: صلح و امنیت موجود نتیجه مجاهدت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که جای تقدیر دارد.

امام جمعه دزفول در پایان ضمن تقدیر از تلاشهای حجةالاسلام ترحمی مسئول پیشین عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم شکاری به حجةالاسلام خرم‌آبادی مسئول جدید عقیدتی سیاسی پایگاه تبریگ گفت و برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.

همچنین حجةالاسلام والمسلمین سیداحمد قاضی ریاست عقیدتی سیاسی نهاجا گفت: پایگاه چهارم شکاری دزفول در بین تمام پایگاهها به پایگاه دارالمؤمنین ملقب شده است و این جایگاه بدلیل تأثیرپذیری از وجود علمای بزرگ فراوانی چون آیت الله قاضی امام جمعه فقید دزفول در شهرستان می‌باشد.

وی افزود: پایگاه چهارم شکاری دزفول از گذشته در مباحث قرآنی زبانزد بوده است.

شایان ذکر است که در پایان این مراسم با اهدای لوح از زحمات حجةالاسلام ترحمی تقدیر شده و حجةالاسلام خرم‌آبادی به سمت مسئول عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم شکاری دزفول منصوب شد.