۱۹م، خرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار جمعی از مسئولین فرهنگی دانشگاه آ زاد اسلامی دزفول

امام جمعه دزفول: باید در انتخاب مدیران بر معیارها و اصول پافشاری کرد نه اشخاص.

زمان انتشار: ۱۹م, خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۴ ب.ظ | کد خبر: 82740

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار جمعی از مسئولین فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در خصوص اهمیت وحدت بین مردم گفت: در انتخابات دوم اسفند ۱۳۹۸ در دزفول موضوع بسیار شیرینی که اتفاق افتاد وحدت و همدلی بین مردم، نخبگان و خواص جامعه بود که بسیار مهم بود.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: در اوضاع رقابتی انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی مردم دزفول بدون در نظر گرفتن کاندیدای مورد نظر خود با صبغه دینی، و توکل و توسل منتظر نتیجه انتخابات ماندند و می‌توان گفت رقابتی سالم را رقم زدند.

امام جمعه دزفول افزود: البته باید در ادامه مسیر همدلی، بر اساس مبانی و اصول عقلانی حرکت شود و مهم است که دانشگاه و قشر دانشگاهی بدلیل جایگاه ویژه خود در جامعه، به این نکته توجه ویژه و خاص داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: باید با تدبیر و اندیشه، دانشگاه و امور دانشگاه را آسیب شناسی کرده و نقاط قوت و ضعف آن را شناخت.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: یکی از آسیبهای اصلی موجود در دانشگاه، خروج از مدار آموزشی و چهارچوب علمی است که کارکرد اصلی دانشگاه محسوب می‌شود که اگر به سمت سیاست کشانده شود بزرگترین آسیب را خواهد دید.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: در شهرستان نیز باید نقاط قوت را به خوبی شناخت و مراقب آسیبها و خطرات اجتماعی که جامعه را تهدید می‌کند بود و قطعا در این مسئله دانشگاه نقش کلیدی و مهمی بر عهده دارد.

وی تصریح کرد: باید در انتخاب مدیران بر معیارها و اصول پافشاری کرد نه اشخاص، چرا که تأکید بر شخص خاصی بدون توجه بر معیارها آفتی اجتماعی خواهد بود.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه اگر با تدبیر و همگرایی عمل شود تمام گرهها باز می‌شود افزود: تلاش بر این است که جایگاه علمی و فرهنگی، و دانشگاه دزفول حفظ شود و همه در این خصوص مسئول هستیم؛ زمینه کار فراهم است باید آستین همت بالا زده و با قوت عمل کرد تا شیرینی موفقیت، کام همه را شیرین کند.

شایان ذکر است که در این دیدار به بیان دغدغه‌ها و نگرانیهای فرهنگی و اجتماعی پرداختند.