۱۷م، خرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۷م, خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۷:۲۷ ب.ظ | کد خبر: 82712

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در پی درگذشت هنرمند انقلابی دزفول مقاوم، زنده یاد سید حبیب آذرنگ از سوی امام جمعه دزفول پیامی صادر شد.

در متن پیام تسلیت حجةالاسلام والمسلمین قاضی آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

«إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ»

خبر دردناک و تأسف بار درگذشت یار صدیق و همراز وفادار شهیدان، هنرمند انقلابی و ارزشی، سید حبیب آذرنگ جانم را پر از غم و اندوه کرد.

این هنرمند صاحب سبک، تمام عمر با برکت خویش را صرف تصویرگری زیباترین سوژه‌های زمین و آسمان، شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم نمود.

او انسانی مسلمان و هنرمندی ولایی بود که بدون ادعا و بی هیچ چشمداشتی از نوجوانی تا آخرین لحظه عمر با برکت خویش را با بهره‌گیری از هنرهای ارزشمند خطاطی و نقاشی در راه امام و رهبری و انقلاب و شهیدان گذراند و هرگز در این راه خسته نشد.

آثار ارزشمند استاد سیدحبیب آذرنگ نه تنها در دزفول بلکه در تمام کشور و حتی بر دیوارهای سوریه و لبنان روایت گر مقاومت گردید و ماندگار شد.

استاد حبیب آذرنگ بازمانده و یادگار ارزشمند شهیدان گرانقدر بود که رخ در نقاب خاک کشید و به یاران شهیدش پیوست.

اینجانب این ضایعه بزرگ را به جامعه هنری شهرستان دزفول، خانواده‌های معظم شهدا و خاندان بزرگوار و مصیبت دیده و بخصوص فرزند طلبه عزیزشان جناب حجةالاسلام سید مهدی آذرنگ، تسلیت عرض نموده و برای خانواده محترم این عزیز سفر کرده صبر و اجر و برای روح پر فتوح این سید بزرگوار همنشینی با سید و سالار شهیدان و دوستان و همراهان شهیدش را مسئلت دارم.

                                                                                      وَالسَّلامُ عَلَیْکُم ورَحْمَةُ اللهِ وَبَرَکاتُهُ

                                                                                    سید محمد علی قاضی دزفولی

                                                             امام جمعه دزفول و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول