۵م، خرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۵م, خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۱۸ ب.ظ | کد خبر: 82516

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” همزمان با چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری- روز دزفول، با حضور امام جمعه دزفول، استاندار خوزستان، فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان و جمعی از مسئولان استان، از چهار عنوان کتاب در مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول رونمایی شد.

سوم و چهارم خرداد فرصتی مغتنم برای تبیین فرهنگ مقاومت و ریشه اصیل مردم خوزستان و دزفول است

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در این آیین با گرامیداشت سوم و چهارم خرداد ماه گفت: سوم و چهارم خرداد فرصتی مغتنم برای تبیین فرهنگ مقاومت و ریشه اصیل مردم خوزستان و دزفول است.
آیت الله قاضی(ره) با وجود کهولت سن در دوران جنگ شهر را ترک نکرد و همواره به رزمندگان روحیه می‌داد

امام جمعه دزفول همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آیت الله سیدمجدالدین قاضی دزفولی(ره) امام جمعه فقید دزفول تصریح کرد: ایشان نقش کلیدی در مقاومت مردم دزفول داشت و با وجود کهولت سن در سالهای جنگ و موشک باران دزفول شهر را ترک نکرد و همواره به رزمندگان روحیه می‌داد.

باید میراث ارزشمند شهدا و علمای دوران دفاع مقدس و گنج بزرگ دفاع مقدس را به نسل بعد منتقل کرد

امام جمعه دزفول اظهار داشت: باید میراث ارزشمند شهدا و علمای دوران دفاع مقدس را به نسل بعد منتقل و گنج بزرگ دفاع مقدس را رونمایی و در اختیار مردم قرار داد.

سردار عباس یوسفی: سوم و چهارم خرداد، ۲ نقطه عطف در تاریخ کشورمان هستند

همچنین مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان خوزستان در آیین رونمایی از این کتابها در مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول گفت: سوم و چهارم خرداد، ۲ نقطه عطف در تاریخ کشورمان هستند.

عناوین کتابهای رونمایی شده

سردار عباس یوسفی همچنین در خصوص کتابهایی که به مناسبت چهارم خرداد رو نمایی شدند گفت: کتاب “قهقهه مستان” که به کوشش علی عطاران جمع آوری شده حاوی وصایای شهدا است.

وی افزود: همچنین کتاب “امیر فیاضیه” به نویسندگی مهدی عصاره، کتاب “فروردین۶۱” به نویسندگی نجمه فرهادنژاد و کتاب “یاران سیدجمشید” به نویسندگی مصطفی آهوزاده سه عنوان کتاب دیگر می‌باشند که رونمایی شدند.

ادای احترام امام جمعه و مسئولان استان به شهدای گمنام دزفول

همزمان با چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری “روز دزفول ” همچنین جمعی از مسئولان استان خوزستان با حضور در دزفول نسبت به شهدای گمنام این شهرستان با قرائت فاتحه ادای احترام کردند.