۴م، خرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۵ ق.ظ | کد خبر: 82495

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجددز” امام جمعه دزفول به مناسبت گرامیداشت ۴ خرداد روز مقاومت و پایداری روز دزفول بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه حجت السلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول به این شرح است: ثبت چهارم خرداد در تقویم ملی کشورمان نشان از مجاهدتهای مردم صبور و مقاوم دارالمومنین شهرستان دزفول است که مقام معظم رهبری از آن به عنوان سرزمین افتخارات یاد فرمودند. 

دزفول در برابر ارتش تادندان مسلح بعث عراق به دژ تسخیر ناپذیر تبدیل شد
دزفول قهرمان در طول هشت سال جنگ تحمیلی توانست با تکیه بر روحیه انقلابی و مقاومت خود و نیز ایمان، وحدت و یکپارچگی خود درکنار هدایت های مجاهد خستگی ناپذیر حضرت آیت الله قاضی (ره) امام جمعه فقید شهرمان، دزفول را در برابر ارتش تادندان مسلح بعث عراق به دژ تسخیر ناپذیر تبدیل کند و داغ حسرت تسلیم و تخلیه شهررا برای همیشه تاریخ بر دل صدامیان باقی بگذارد.

دزفول کلام تاریخی امام راحل “شما دزفولیها امتحان دادید و خوب از امتحان بیرون آمدید” را فراموش نخواهدکرد
دزفول هیچگاه کلام تاریخی و ارزشمند امام خمینی (ره) از صبر وشکیبایی و مقاومت و پایداری مردم این شهر را فراموش نخواهد کرد که فرمودند: “شما دزفولیها امتحان دادید و خوب از امتحان بیرون آمدید”.

افتخار دریافت لوح زرین مقاومت برای همیشه تاریخ این سرزمین الهی باقی خواهد ماند
خدای متعال را شاکرم که به ما این افتخار راداد که در کنار مردمی زندگی کنیم که عزیزان شهید خودرا در خطوط مقدم جبهه و درصحنه های نبرد حق و باطل و یا درزیر موشکبان و بمبارانهای هوایی و توپخانه ای دشمن بعثی در پشت جبهه برای دفاع از میهن اسلامی و انقلاب و اسلام تقدیم کرد و مفتخر به دریافت لوح زرین مقاومت شد.
افتخاری که برای همیشه تاریخ این سرزمین الهی باقی خواهد ماند.

به همه شهدای عزیز و خانواده های معزز آنان و نیز جانبازان، آزادگان و ایثارگران درود می فرستم

اکنون که به پاس قدردانی از مجاهدتها و فداکاریهای مردم دزفول به علت شرایط کرونایی موفق به برگزاری آئین این روز ملی نشدیم، بدینوسیله چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری روز دزفول را گرامی می دارم وبه همه شهدای عزیزو خانواده های معزز آنان و نیز جانبازان، آزادگان و ایثارگران درود می فرستم.
قاضی امام جمعه دزفول