۳م، خرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳م, خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۵ ب.ظ | کد خبر: 82491

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجددز” امام جمعه دزفول در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت. متن پیام حجت الاسلام والمسلمین قاضی به این شرح است:
بسمه تعالی
عَن رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم:
در روایتی از پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم نقل شده است:
«فَإِذَا کَانَتْ لَیلَةُ الْفِطْرِ وَ هِی تُسَمَّى لَیلَةَ الْجَوَائِزِ أَعْطَى اللَّهُ الْعَامِلینَ أَجْرَهُمْ بِغَیرِ حِسَابٍ» ؛ و چون شب عید فطر-که شب جوائز نام دارد- فرا رسد، خداوند پاداش عمل‏ کنندگان را بدون حساب و شمارش ببخشد.

هرچند که ماه مبارک رمضان امسال به علت ویروس منحوث کرونا دشواریهایی به همراه داشت و مومنان و مردم عزیز دزفول برای بهره مندی بیشتر و راز و نیاز با پروردگار متعال موفق به حضور در مساجد و اماکن مذهبی نشدند و امسال ماه مبارک رمضان را با شرایط متفاوت گذراندند؛ اما این مردم خانه های خود را بسان مسجد قلمداد نمودند و با تاسی به آموزه های دینی و برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش مواسات و همدلی و انجام کمک های مومنانه به همنوعان خود به خوبی عمل نموده و خوش درخشیدند.
اینجانب با تبریک عید سعیدفطر و قبولی طاعات و عبادات شما مردم عزیز شهرستان دزفول آرزوی سلامتی و موفقیت را برای یکایک شما مومنان خداجو از خدای متعال مسئلت می نمایم.
قاضی امام جمعه دزفول