۳م، خرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳م, خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۴ ب.ظ | کد خبر: 82477

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما در آستانه عید فطر و ۴ خرداد ضمن تبریک عید فطر و گرامیداشت ۴ خرداد روز مقاومت و پایداری- روز دزفول گفت: برنامه‌هایی برای گرامیداشت این روز بزرگ، متناسب با شرایط کرونایی حاکم بر کشور، برگزار خواهد شد و باردیگر برگ زرین مقاومت و ایستادگی ملت بزرگ ایران مخصوصا ملت خونگرم خوزستان و بویژه مردم قهرمان دزفول را رونمایی کرده و در مقابل جهانیان قرار خواهیم داد.

خداوند ملتی را که برای خدا قیام و ایستادگی کند یاری خواهد کرد

امام جمعه دزفول افزود: روزهای تاریخی و بزرگی در دوران دفاع  مقدس خلق شد و از آن جمله ۳ خرداد است که با آزادی خرمشهر حماسه بزرگی رقم خورد، و خداوند ملتی را که برای خدا قیام و ایستادگی کند یاری خواهد کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: در فتح خرمشهر تمام رزمندگان اعم از ارتشیان و بسیجیان و دیگر اقشار از سراسر کشور حضور داشتند و با عزم و اراده ایستادند و خرمشهر آزاد شد.

مردم شهرستان دزفول با تمام توان در مقابل هجمه دشمن ایستادند

امام جمعه دزفول در ادامه تأکید کرد: در خصوص مقاومت مردم دزفول باید گفت که مردم شهرستان دزفول با تمام توان در مقابل هجمه دشمن ایستادند و تلاش دشمن در خالی کردن شهر و بدون پشتوانه ماندن رزمندگان، ناکام ماند.

دزفول بعنوان مهد مقاومت و ایستادگی از بین ۱۲۷ شهر مورد هجوم دشمن به شهر نمونه مقاومت انتخاب شد

وی افزود: دشمن همیشه انتقام چشیدن طعم تلخ شکست را از سوی رزمندگان از مردم مقاوم و پایدار دزفول می‌گرفت و با موشکهای دوربرد، بمباران و توپخانه دوربرد هدف قرار می‌داد؛ به همین دلیل دزفول بعنوان مهد مقاومت و ایستادگی از بین ۱۲۷ شهر مورد هجوم دشمن به شهر نمونه در مقاومت انتخاب شد.

موفقیت بزرگ مردم شهرستان دزفول در مقاومت، فراگیر شده و تبدیل به الگوی مقاومت در منطقه گردید

حجةالاسلام والمسلمین قاضی گفت: موفقیت بزرگ مردم شهرستان دزفول در مقاومت، فراگیر شده و تبدیل به الگوی مقاومت در منطقه گردید و این نماد مقاومت از دزفول قهرمان آغاز شد.

شخصیت آیت الله قاضی(ره)  بعنوان نماد مقاومت باید برای نسلهای آینده شناسانده شود

امام جمعه دزفول تصریح کرد: شخصیتهای فراوانی در دزفول از جمله آیت الله قاضی(ره) نماینده  امام راحل و امام جمعه فقید  دزفول منشأ اثر بودند و حقیقتا با شهامت و شجاعت تمام، استقامت کرده و در شهر ماندند و مردم  نیز به پیروی از ایشان ایستادند و حماسه عظیم پایداری را خلق کردند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: شخصیت آیت الله قاضی(ره)  بعنوان نماد مقاومت باید برای نسلهای آینده شناسانده شود.