۲۶م، اردیبهشت ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید مجید انجیری زاده

هرگز از هدف خود دست بر نمی‌دارم.

زمان انتشار: ۲۶م, اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 82394

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید مجید انجیری زاده

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

آنان که در راه خدا کشته می‌شوند مرده مپندارید بلکه آنها زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی می‌گیرند.

سلام بر امام امت، سلام بر تو ای بت شکن قرن و سلام بر تو ای شکست ناپذیر تاریخ، من می‌روم تا با قطره قطره خون من همچون قطره‌هایی که از آسمان می‌چکد راه ۱۲۴ هزار پیغمبر و ۱۲ امام را زنده کنم من می‌روم تا تاریخی دیگر به نام جمهوری اسلامی در جهان پر نعمت خدا تداوم بخشم.

من می‌روم تا لبیک بگویم به ندای حسین زمانی، خمینی روح خدا، من می‌روم تا راهی باز کنم برای دنباله روان راه حسین شهید، من می‌روم تا با ایمانی که خدا به من عطا کرده است بر سلاحهای پیچیده شرق و غرب، بر تمام تسلیحات و تمام تکلونوژی‌های پیشرفته قرن بیستم به نام عصر جدید و تمدن بزرگ غلبه کنم. من می‌روم تا زندگی ماشینی و زندگی مصنوعی و زندگی که کاملاً وابسته به جهان ماده است را در هم بکوبم. من می‌روم تا خدایان روی زمین را و خدایان نادان را از ماوراء الطبیعت(روی زمین) به زباله دان تاریخ بیندازیم.

من می‌روم تا شرک و ظلمت و تاریکی و تکبر را نابود کنم. من می‌روم تا فریاد مردم پا برهنه را جواب بدهم. من می‌روم تا به گرسنگان وکوخ نشینان و حلب نشینان و محرومان و فقیر دیدگان و پا برهنگان تاریخ جوابی مثبت دهم عطا کنم.

اگر بتوانم به یتیمان و به بیوه زنان و به آورندگان یاری دهم، به فرمان امامان می‌رویم تا در شب تاریک که نیروهای غیبی در کنار ما هستند بر قلب دشمن فریب خورده و گمراه نادانی که در لجن غلت می‌خورند و زندگی تجملاتی و زرق و برق و زینتی این جهان، آنها را چنان در خواب غفلت قرار داده است که همچنان دلقک و خیمه شب بازی در دست فرعونیان زمان قرار گرفته‌اند، یورش بریم.

ما می‌رویم تا کاخهای سفید و کاخهای کرملین را با چشم ضعیفان در مقابل آتش گلوله‌های دشمن قرار می‌دهیم نابود کنیم تا دیگران درس آزادگی و شهادت را در یابند، و ما می‌رویم تا به استعمار پیر و استعمار شکست خورده را و دیکتاتوری جهان خواران را پایان دهیم ما می‌رویم نبرد کنیم.

ما جلادان تاریخ با ستمگران یا مزدوران یا ستمگران، با فئودالها و مالکین و جنایت کارانی که قلبهائی از سنگ، چشمهائی دریده و مغزهائی پر از تخیلات که روز و شبشان خون مردم بی‌گناه و مظلوم را بدون هیچ دلیل و منطقی بر زمین می‌ریزند، سوگند به خون شهداء، هرگز عهدی را که با خدای خود بسته‌ام، اگر در آتش بسوزم، اگر به دست منافقین پودر شوم نخواهم شکست.

هرگز از هدف خود که مقدس است و راهی است به نام صراط مستقیم، و نه گرایش به چپ و نه گرایش به راست دست بر نمی‌دارم. هر گز نمی گذارم تبلیغات عوام فریب دشمنان به وسیله دست نشاندگان خود بر من غلبه کنند، و مرا از راه مقدس که یقین بر آن دارم که به جز آن نجاتی در جهان نیست باز دارند.

رسالت ما مسلمین بسیار سنگین و دشوار است و کسی که خدا را بخواهد باید این رسالت را بر دوش تا زمانی که در جهان زیست می‌کند باید همراه خود بکشد این رسالت به نام قرآنی بزرگ و نهج البلاغه‌ای که بیان علی(ع) را می‌گوید، و از عدالت علی(ع) سخن می‌گوید باید هر مسلمانی آن را با تمام قدرت از آن دفاع کند.

آنهائی که به ماوراءالطبیعت معتقد نمی‌باشند، می‌خواهند ما را در بند بکشند تا تمام مقدسات خود را در اختیار آنها قرار دهیم و ما را به فساد و فحشاء و پرستش بتهای روی زمین قرار دهند. آنها بدانند که در روز رستاخیز و روز قیامت و روز حساب و روز محشر از همه انسانهایی که در روی کره زمین زندگی کرده‌اند سؤال می‌کنند، این زمین زمانی به ما می‌گویند که چگونه بر من فشارها و ظلمها می‌کردی و چگونه روی این زمین خونهای بیگانگان و حق طلبان و آزادی خواهان ریخته می‌شود و تو دفاع نکردی؛ من احساس حقارت می کنم که خداوند ما را اشرف مخلوقات قرار داد، ما را بهترین موجود درروی زمین قرار داد، ولی آن چیزی که خدا می‌خواست از ما بندگان نبودیم و نکردیم.

چنان بر این طبیعت مظلوم خیانت کردند که هر چه در آن بود و هست با علم خود بیرون می‌کشیدند، و برای منافع شخصی خود بکار می‌بردند من می‌خواهم بر این حیوان صفات و پلیدان و درندگان که جز غارت و چپاول و جز در تحت تأثیر قرار گرفتن نفسهایشان و جز بندگی شیطان و جز اینکه بهترین نیروی خود و اندیشه خود و بدن خود را بر قرار گرفتن اینگونه اعمال زشت و ناپسند و از خدا بی‌ خبران قرار داده اند، در جواب می‌گویند که این تمدن است آیا این تمدن است؟

آیا در چهار چوب قرار گرفته‌اند که این روح پاک را در اسارت فقط و فقط خوردن و آشامیدن،خواب و شهوت رانی و بهترین زیستن در تمام ابعاد به اصطلاح خودشان زندگی‌های مرفه و زندگی‌های سیاه، من زندگی و زیستن رادر آن می‌بینم که همچون پیامبران و همچون علماء بیندیشم و فکر کنم تخصص و علم رادر کنار هم برای پیشبرد انقلاب و اسلام عزیز که آنطوری که بیان می‌کند، قسط و عدل و عدالت را پیاده کنم.

خدایا ما را همچون موج دریا خروشان ده و همچون کوه استوار گردان و همچون درختی پر ثمر قرار ده که موقع محصول جامعه بتواند از وجود ما برای مشکلات و پستی و بلندی‌ها و ناهمواری‌ها استفاده کند، خدایا من به جرأت می‌گویم و فریادم هیچگونه خاموش نمی‌شود. تا زمانی که اراده در بدن من و خون در رگهای من جاری است بنده خدای خود بودن را به اثبات می‌رسانم و خدایا اگر با ریختن خون ما تو ما را به بندگی خود می‌پذیری پس ما می‌گوئیم که ای شرق و ای غرب و ای اروپای پیشرفتهة به اصطلاح خودتان بدانید کشورهای جهان سوم و کشورهای آمریکایی محروم لاتین و کشورهای محروم آسیا و کشورهای محروم آف‏ریقا دیگر سر تسلیم برای شما فرود نخواهند آورد و ننگ بندگی شما را قبول نمی‌کنند.

هر نوع سلاحی و بمبی و ناوشکنی دارید و هر نوع جنگنده و هواپیماهای کامپیوتری و دستگاه‌های چشمهای الکتریکی و موشکهای کلاهکهای هسته‌ای و قاره پیماها بیایند که با آغوش باز تمام ما می‌پذیریم و هر چه که مهمات و سلاح دارید اگر مرد جنگ هستید در میدان بیاورید تا به فرمان امام عزیزمان قبل ازآنکه امام زمان بیاید یقین دارم که جهان را از تاریکی و شرک به نور خدا روشن کنیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و بر کاته

سرباز شهید امام حسین(ع)

مجید انجیری زاده

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس