۳۱م، اردیبهشت ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار مدیر عامل جدید شبکه بهره برداری شمال خوزستان

امام جمعه دزفول: شهرستان دزفول قطب کشاورزی است و قابلیت تحول را دارد.

زمان انتشار: ۳۱م, اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۵ ق.ظ | کد خبر: 82391

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی در دیدارمدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان به ظرفیتها و توانمدیهای شهرستان دزفول اشاره کرد و گفت: دزفول با پیشینه بسیار بالای علمی، عالم پرور بوده و دارای جایگاه علمی در جهان تشیع می‌باشد.

مردم دزفول مستحق خدمت هستند

امام جمعه دزفول  فعالیتهای این شهرستان را در زمان جنگ تحمیلی یاد آورشد و افزود: دزفول به جهت استعدادهای فراوان همچنان مورد توجه دوست و دشمن قرار گرفته و در هشت سال دفاع مقدس از طرف دشمن همیشه مورد تهدید قرار می‌گرفت.

وی تأکید کرد: مردم دزفول مستحق خدمت هستند و همیشه امام و مقام معظم رهبری تعابیر بسیار خوبی برای شهرستان دزفول بکار برده‌اند.

دزفول یک قطب کشاورزی است که قابلیت تحول را دارد

وی دزفول را داعیه‌دار یک استان و دارای پروژه‌های عظیم دانست و یادآور شد: دزفول از جهت اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و گردشگری ظرفیت های فراوانی دارد و یک قطب کشاورزی است که قابلیت تحول را دارد.

کشاورزی در دزفول با اقتصاد و معیشت مردم ارتباط تنگاتنگ دارد

حجت الاسلام والمسلمین قاضی درادامه شبکه آبیاری دز را یکی از ظرفیت های بی بدیل کشور درعرصه تامین آب کشاورزی توصیف کرد و گفت: کشاورزی در دزفول با اقتصاد و معیشت مردم ارتباط تنگاتنگ دارد؛ لذا پیگیری مسائل آن، برای نهاد امامت جمعه بسیار اهمیت دارد.

تجربه گذشته نشان می دهد که هر مسئولی خدمت کرده، مورد علاقه مردم بوده است

وی فرصت خدمتگزاری به مردم را ارزشمند توصیف کرد و افزود: شایسته سالاری و توانمندی، ملاک حمایت نهاد امامت جمعه از مسئولان است و تجربه گذشته نشان می دهد که هر مسئولی خدمت کرده، مورد علاقه مردم بوده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی سوابق مدیریتی قبلی مدیرعامل جدید شرکت آبیاری شمال خوزستان را مطلوب ارزیابی و با توجه به ظرفیت ارزشمند منابع انسانی این شرکت و تاسیسات شبکه آبیاری دز اظهار امیدواری کرد از تجربیات فنی گذشته، جهت شکوفائی کشاورزی و آبادانی منطقه بهره گرفته شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه‌های آبیاری شمال خوزستان: در بخش تأمین آب کشاورزی کمک می‌کنیم

در این دیدار مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان نیز آمادگی مجموعه مدیریت شبکه‌های آبیاری شمال خوزستان را جهت هرگونه همکاری در راستای حل مشکلات مردم در بخش تأمین آب کشاورزی اعلام کرد و گفت: رضایت خدا و خدمت به مردم بصورت عملی سرلوحه امور خواهد بود.

“محسن سعادت فر” ضمن تأکید بر ارتباط مستمر با نهاد امام جمعه دزفول افزود: از رهنمودهای امام جمعه دزفول در پیشبرد هدف مهم رضایتمندی مشترکان بهره گرفته خواهد شد.

گفتنی است شرکت بهره برداری از شبکه‌های آبیاری شمال خوزستان محدوده ای بالغ بر ۱۸۰ هزار هکتار از اراضی شهرهای دزفول، شوش،اندیمشک و دشت آزادگان را در بر می‌گیرد.

۱۸ هزار باغدار، کشاورز و ۴ شرکت بزرگ کشت و صنعت هفت تپه و کارون، شهید رجایی و شهید بهشتی و برخی مصارف صنعتی از ظرفیت آب کانالهای شبکه‌های آبیاری شمال خوزستان بهره مند می‌باشند.