۲۹م، اردیبهشت ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۹م, اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۲ ب.ظ | کد خبر: 82375

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد  دز” دومین نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان و دومین ستاد استانی چهلمین سالگرد دفاع مقدس خوزستان در سالن جلسات حوزه استانداری خوزستان برگزار شد.

در این نشست که به ریاست «غلامرضا شریعتی» استاندار خوزستان و دبیری سردار «عباس یوسفی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با حضور معاونین استاندار، امام جمعه دزفول، اعضا ستادهای شهرستانی و فرمانداران خرمشهر، دزفول و شادگان برگزار شد برنامه‌های شاخص سوم خرداد (سالروز آزادسازی خرمشهر) و چهارم خرداد (روز مقاومت مردم دزفول) مورد بررسی قرار گرفت.

حجةالاسلام والمسلین قاضی دزفولی امام جمعه دزفول در ابتدای این جلسه به اهمیت پرداختن به نقش روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین دوران دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: یکی از مهمترین شاخصه‌های استان خوزستان و به خصوص شهر مقاوم دزفول این بود که هیچ وقت نماز جمعه در این شهر تعطیل نشد.

آیت الله قاضی(ره) یکی از شاخص‌ترین شخصیتهای مورد اقبال مردم دزفول در عرصه مقاومت بود

امام جمعه دزفول با ذکر خاطراتی از حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در دوران موشک باران شهر دزفول، به جایگاه ارزنده آیت‌الله قاضی دزفولی اشاره کرد و افزود: ایشان یکی از شاخص‌ترین و تأثیرگذارترین شخصیتهای مورد اقبال مردم دزفول در عرصه مقاومت بود.

امیدوارم خواسته و مطالبه برحق مردم خوزستان درخصوص دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی محقق شود

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با تقدیر از فعالیتهای اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خوزستان در خصوص روز چهارم خرداد (مقاومت مردم دزفول) و پیگیری ملاقات اقشار مختلف مردم خوزستان با مقام معظم رهبری، گفت: امیدوارم خواسته و مطالبه برحق مردم خوزستان درخصوص دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی هر چه سریعتر محقق شود و بتوانیم به مناسبت ارزشمند دفاع مقدس، از بیانات گهربار و راهبردی حضرت امام خامنه‌ای در خصوص نقش برجسته مردم خوزستان در دورانهای مختلف انقلاب و دفاع مقدس بهره‌مند شویم.