۲۲م، اردیبهشت ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۵ ق.ظ | کد خبر: 82309

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی“مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) با استعانت از احادیث، تقوا را ماحصل ماه مبارک رمضان دانست و گفت: گروههای جهادی با نیت خالص تلاش می‌کنند و باید بدانند که قطعاً عمل صالح و نیک بازتاب خوبی دارد، و هیچ عملی در این دنیا بدون بازتاب نیست.

امام جمعه دزفول اصول کار گروههای جهادی را بر اساس سه رکن شیعه دانست و افزود: اولین رکن اعتقاد و باور قلبی، دومین رکن شعار، که همان عمل و تلاش گروههای جهادی است و سومین رکن پیروی از ائمه اطهار(ع) است؛ که این ارکان نشان از شیعه بودن است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در دومین جلسه گروههای جهادی تصریح کرد: گروههای جهادی باید خلاقانه به تمام توانمندیها توجه داشته باشند و در کنار کارهای بزرگ از توان مردم کمک بگیرند چراکه این انقلاب متعلق به مردم است.

امام جمعه دزفول فلسفه و حکمت گروههای جهادی را از دو جهت مورد بررسی قرار داد و خاطرنشان کرد: از یک سو باید سازماندهی شده و با برنامه عمل شود و از سوی دیگر باید مردمی باشد، چرا که جایگاه گروههای جهادی بر اساس حمایت و پشتیبانی مردم است که این دو در راستای هم بوده و با هم منافاتی ندارد.

امام جمعه دزفول تلاشها و پشتوانه مردم و گروههای جهادی را آتش به اختیار عنوان و اظهار کرد: از هر تلاش و کوشش گروههای جهادی استقبال می‌شود و بنده بعنوان امام جمعه حمایت کرده و از خیرین می‌خواهم تا شما را یاری کنند.

شایان ذکر است حاضرین در جلسه برخی دیدگاهها و نظرات خود را برای بهتر عمل کردن گروههای جهادی مطرح کردند.