۲۲م، اردیبهشت ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۹:۵۰ ق.ظ | کد خبر: 82305

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی در شام میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) جشن گلریزان که به همت انجمن حمایت از زندانیان و بسیجیان در حسینیه ثارالله دزفول برگزار شد و بصورت زنده از فضای مجازی قابل دریافت بود از ایجاد فضای پویا و معنوی قدردانی کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به شرکت اقشار مختلف مردم، گروههای جهادی و نیروهای مسلح در رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه اشاره کرد و ادامه داد: انجام هرعمل خداپسندانه، هرچند کوچک در ماه رمضان مقبول درگاه الهی بوده، ارزشمند است و موجب نزول رحمت الهی بر سر ملت خواهد بود.

امام جمعه دزفول به الگو قرار گرفتن ملت ایران از فرهنگ عصمت و طهارت و اهل بیت(ع) در موضوع کرونا اشاره کرد و افزود: ملت ایران به شیعه و مسلمان بودن خود افتخار می‌کند چراکه تربیت شده اهل بیت(ع) خصوصاَ امام حسن مجتبی(ع) می‌باشد که جود و کرمش زبانزد دوست و دشمن است.

وی به کانون وحی الهی، محبت، شجاعت و بزرگ منشی امام حسن(ع) اشاره و خاطر نشان کرد: ما از چنین هویت و ریشه و اصالت مفتخریم و از وجود چنین بزرگانی به خود می‌بالیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به دوران سخت امامت امام حسن(ع) اشاره کرد و اظهار داشت: لقب دادن امام حسن مجتبی(ع) به کریم اهل بیت این بود که در زمان این امام بزرگوار با وجود توهینهای فراوان به ایشان و پدر بزرگوارشان، ایشان با حلم و بردباری و اخلاق کریمانه موجب تغییر رفتار توهین کنندگان قرار گرفتند.

امام جمعه دزفول بزرگترین سرمایه دین و شریعت را اخلاق دانست و تصریح کرد: یکی از ویژگیهای امام حسن مجتبی(ع) طبق فرمایش پیامبر گرامی اسلام(ص) خوش خلقی ایشان است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با بیان روایاتی، کمک به نیازمندان را بسیار ارزشمند دانست و تأکید کرد: دستگیری از مؤمن و گرفتار و نجات زندانی غیرعمد، آن هم در شهر دزفول که شهر معنویت و انجام کارهای بزرگ است، برای همه ما پیام  مخصوص دارد و آن جلب رحمت الهی است که امیدواریم با نابودی ویروس کرونا جشن مفصلی برای میلاد ائمه اطهار(ع) بگیریم.