۲۰م، اردیبهشت ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۷ ب.ظ | کد خبر: 82286

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول به منظور حفظ سلامت آحاد مردم شهرستان دزفول و پیشگیری و کنترل بیماری کرونا بیانه‌ای صادر کرد.

اگر خدای نکرده روندافزایش ویروس کرونا  ادامه یابد شرایط غیرجبرانی بوجود خواهد آورد

حجZالاسلام والمسلمین قاضی در این بیانیه با تشکر از زحمات و مجاهدتهای طاقت فرسای مدافعان سلامت، و تقدیر از عموم مردم فهیم شهرستان دزفول در کمکهای خیرخواهانه و مؤمنانه به نیازمندان آمده است: متأسفانه این روزها شهرستان دزفول شاهد افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا است که اگر خدای نکرده این روند ادامه یابد شرایط غیرجبرانی بوجود خواهد آورد.

از استاندار خوزستان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول خواسته‌ام تصمیمات قاطع و جدی اتخاذ کنند

امام جمعه دزفول در پی این افزایش آماری مراتب نگرانی خود را به استاندار محترم خوزستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول و معاونت درمان این دانشگاه اعلام داشته و از آنها مصرانه خواسته است در برابر این وضعیت هشدار دهنده که سلامت مردم در خطر است تصمیمات قاطع و جدی اتخاذ کنند.

برای پیشگیری از این خطرات باید به همه افراد و صنوف محترم تفهیم شود اگر رعایت نکنند بحران بوجود می‌آید

امام جمعه دزفول همانگونه که در ستاد کرونای شهرستان دزفول تأکید کرده است برای پیشگیری از این خطرات بزرگ باید به همه افراد و صنوف محترم تفهیم شود که اگر به فکر خودشان نیستند باید متوجه باشند که موجب گرفتاری جامعه و در پی آن باعث خسته شدن کادر درمانی می‌شود و در اینصورت بحران بوجود می‌آید.

از همه مسئولان ذیربط شهرستان دزفول درخواست می‌کنم قاطع برخورد کنند

اینجانب بار دیگر از همه مسئولان ذیربط شهرستان دزفول درخواست می‌کنم که با هرگونه اجتماعات که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد برخورد قاطعانه‌تری صورت گیرد چرا که مصلحت عمومی جامعه درمیان است.

باید مصوبات ستاد مبارزه ملی مبارزه با کرونا را که مورد تأکید مقام معظم رهبری است بصورت کامل و قاطع اجرا کرد

امام جمعه دزفول در این بیانیه یاد آورشده است: باید مصوبات ستاد مبارزه ملی مبارزه با کرونا را که مورد تأکید مقام معظم رهبری است بصورت کامل و قاطع اجرا کرد و مردم هم همکاری کنند تا شاهد این روند افزایشی نباشیم.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: باید به افرادی که «ناقل ویروس کرونا هستند»، «دیگران را آلوده می‌کنند»، «ویروس را منتشر می‌کنند»، و با بی توجهی سلامت و روان مردم را به خطر می‌اندازند تذکر و در صورت سرپیچی با آنها برخورد قانونی و محکمی صورت گیرد.

از خدای متعال برچیدن این ویروس منحوس، شفای عاجل بیماران و رحمت و مغفرت درگذشتگان بیماری کرونا را مسئلت می‌نمایم.