۱۵م، اردیبهشت ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۵م, اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۴:۰۸ ب.ظ | کد خبر: 82182

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی بمناسبت روز جهانی کارگر و در بازدید از کارخانه قند شهدای دزفول ضمن قدردانی از زحمات دکتر مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و مجموعه پرتلاش ایشان درکشور با اشاره به نامگذاری سال بعنوان سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری گفت: یکی از مصادیق جهش تولید همین پروژه کارخانه قند شهدای دزفول است.

ستاداجرایی فرمان امام خمینی(ره) در گره گشایی از مشکلات اقتصادی مردم و رونق تولید در کشور کم نظیر است

امام جمعه دزفول فعالیتهای ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در گره گشایی از مشکلات اقتصادی مردم و رونق تولید بویژه در شرایط سخت کرونایی در کشور و بویژه در استان خوزستان را کم‌نظیر خواند و این مهم را در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری برشمرد.

امیدواریم این پروژه به زودی کام مردم دزفول و دیگر شهرهای شمال استان را شیرین کند

امام جمعه دزفول ادامه داد: به یاری خداوند و همت این مجموعه امیدواریم این پروژه به زودی کام مردم دزفول و دیگر شهرهای شمال استان را شیرین کند، این کار اگرچه بسیار سخت است ولی با همت شما در حال راه اندازی است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به فضاسازی دشمنان ایران اشاره و خاطرنشان کرد: در کنار جنگ اقتصادی، جنگ روانی و نرم افزاری وجود دارد که دشمن از این قضیه مستثنا نیست و همیشه دشمن درحال جنگ با ما می‌باشد.

امام جمعه دزفول اطلاع رسانی به مردم را از دیگر وظایف مسئولین این پروژه دانست و افزود: اگرچه کار صورت می‌گیرد ولی با ایجاد یک سایت یا کانال اطلاع رسانی، مردم را از روند پیشرفت این کارخانه خرسند کنید.

با وجود تحریمهای ظالمانه دشمن، انسان به باورها و استعدادهای ذاتی خدا در وجود خود پی می‌برد

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به اثرات مهم این طرح در ایجاد تحول عظیم در بخش کشاورزی شمال استان، این پروژه بزرگ را از نعمتهای الهی برشمرد و ادامه داد: این حس خوب و غرور آفرین، بسیاری از مشکلات کشاورزان سخت کوش این منطقه را مرتفع می‌کند و با وجود تحریمهای ظالمانه دشمن، انسان به باورها و استعدادهای ذاتی خدا در وجود خود پی می‌برد.

کارخانه قند شهدای دزفول توسط ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) احداث می‌شود

گفتنی است کارخانه قند شهدای دزفول در راستای ایجاد اشتغال در شمال استان خوزستان و تولید فراورده‌های کشاورزی بمنظور کمک به خودکفایی کشور توسط ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) احداث می‌شود.

عملیات آماده سازی زمین این کارخانه رو به پایان است و عملیات احداث انبارها و سالن‌های تولید آغاز شده است

عملیات آماده سازی زمین این کارخانه رو به پایان است و عملیات احداث فونداسیونها، انبارها و سالن‌های تولید که از مدتی پیش آغاز شده همچنان ادامه دارد.

این کارخانه می‌تواند روزانه ۱۰ هزار تن چغند قند را از کشاورزان تحویل گیرد و ۱۲۰۰ تن شکر را تولید کند

با بهره برداری از کارخانه قند شهدای دزفول علاوه بر ایجاد تحول در کشاورزی شمال استان خوزستان، می‌تواند روزانه ۱۰ هزار تن چغند قند را از کشاورزان تحویل گیرد و ۱۲۰۰ تن شکر را تولید و به بازار عرضه نماید.

بزرگترین کارخانه قند از نوع چغندر قند در کشور خواهد بود

این کارخانه که مجهز به مدرنترین تکنولوژی روز است، با سرمایه افزون بر ۲۰۰۰ میلیارد تومان به همت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) ساخته می‌شود و بزرگترین کارخانه قند از نوع چغندر قند در کشور خواهد بود.

این کارخانه علاوه بر تحول کشاورزی در شمال استان، رونق اقتصادی این مناطق را هم به همراه خواهد داشت

از برنامه‌های جانبی کارخانه قند شهدای دزفول ایجاد خط تولید خوراک دام، ملاس و الکل است که با بهره برداری از آنها علاوه بر تحول کشاورزی در شمال استان رونق اقتصادی این مناطق را هم به همراه خواهد داشت.