۱۳م، اردیبهشت ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۷ ب.ظ | کد خبر: 82165

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” بمناسبت هفته عقیدتی سیاسی سپاه جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دزفول، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دزفول، مسئول حفاظت و جمعی از معلمان و مربیان بسیجی با امام جمعه دزفول دیدار کردند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن گرامیداشت مقام معلم گفت: معلمان بواسطه داشتن الگویی چون استاد شهید مرتضی مطهری شخصیت پیدا می‌کنند.

امام جمعه دزفول استاد شهیدمطهری را بنیانگذار اندیشه در انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: امام خمینی (ره )بعد از ۱۴ قرن احکام و شریعت الهی و اسلام ناب را بازخوانی کردند و شهید آیت الله مطهری متناسب با شرایط زمان اعتقادات و تفکر اسلامی را بازنمایی و تحریفات و انحرافات را پاسخ دادند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: ایشان با رونمایی عصاره زحمات فقها، علما، اندیشمندان و عرفای اسلام طرح عظیمی از اندیشه اسلامی را به جامعه ارائه دادند که ابتکار ارزنده‌ای بود.

امام جمعه دزفول در خصوص اقتدار سپاه تصریح کرد: اقتدار هم سخت افزاری است و هم نرم افزاری، و باید هر دو با هم باشند، به فرموده مقام معظم رهبری باید در تمام عرصه‌ها مقتدر بود.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: در اوج بیماری کرونا که همه افکار را به خود معطوف داشته است، جمهوری اسلامی بواسطه استعدادهایی که امام آنها را شناسایی کرده بود، ماهواره نور را به فضا پرتاب می‌کند و تمام دنیا را متعجب می‌نماید.

وی خاطرنشان کرد: مستکبرین عالم توان مقابله با رشد و پیشرفت کشوری مثل ایران را ندارند؛ باید بدانیم که این اقتدار چگونه بدست آمده است، همیشه حق پیروز است و باطل شکست می‌خورد ولی حق زمانی پیروز است که یاریگران حق محکم و استوار باشند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: حاج قاسم نمونه‌ای از این اقتدار است، این مرد بزرگ الهی ثمره انقلاب اسلامی بود که در مکتب اسلام تربیت شد و شخصیت وی با شاخصهای انقلاب سازگاری داشت و انقلاب اسلامی توان دارد که حاج قاسمها تربیت کند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: ظرفیت تربیت افرادی چون حاج قاسم را امام به ما ارمغان داد و این تربیت و تولید فکر و نیروی انسانی دشمن را در مقابل ایران ناتوان کرده است.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه دشمن از راههای  مختلف وارد می‌شود ادامه داد: جنگ نرم یک جنگ تمام عیار نرم افزاری است که ابعاد گسترده‌تری نسبت به جنگ سخت دارد و به همین جهت باید مراقب بود و در مقابل دشمن مجهز و قدرتمند شد.

وی اظهار کرد: سرافرازی و سربلندی که سپاه پاسداران در طول عمر انقلاب اسلامی برای کشور آفریدند مبتنی بر اندیشه و ایمان راسخ و قابل تقدیر است.

همچنین حجةالاسلام والمسلمین کارخانه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دزفول گزارشی از اقدامات سال گذشته در ایام شیوع بیماری کرونا ارائه داد و گفت: برگزاری مسابقات در فضای مجازی، ختم صلوات و ختم قرآن به یاد استاد مطهری و هدیه به روح ایشان، برگزاری نمایشگاه آثار و کتب شهید مطهری در فضای مجازی و انتشار سخنرانیها و کلیپ های کوتاه از استاد مطهری در فضای مجازی ازجمله اقداماتی است که در این ایام صورت گرفته است.