۲م، اردیبهشت ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲م, اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۹:۳۹ ق.ظ | کد خبر: 81942

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی در دیدار با فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه ۶ نزاجا ضمن تبریک ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی از تلاشها و زحمات ارتش در حوادث اخیر قدردانی کرد.

امام جمعه دزفول با یاد شهدای مدافع سلامت و ۴۸ هزار شهید ارتش را گرامی داشت و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار ملت و دیگر نیروهای مسلح، در حوادث مختلف کشور خوش درخشید و به بهترین وجه انجام وظیفه کرد، و قطعاً خداوند بواسطه این مهربانی و همدلی، ویروس منحوس را ریشه کن خواهد کرد.

امام جمعه دزفول افزود: ایثارگریها و همدلی‌هایی در این برهه از زمان بوجود آمد که می‌توان گفت حتی در دوران دفاع مقدس نیز، چنین همدلی در جبهه سلامت وجود نداشت و این باعث افتخار ملت و سربلندی کشور است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی این همدلی و مهربانی را از الطاف الهی دانست و اظهار کرد: در این قضیه حکمت خداوند بر آن بود که از فرهنگ مردم ایران، در مقابل فرهنگ غیرخدایی غرب، رونمایی شود؛ فرهنگ، تدین، ایمان، فداکاری و ایثارگری ایرانیان باعث مباهات و افتخار است.

همچنین فرمانده پشتیبانی منطقه ۶ نزاجا گزارشی از تلاشها و فعالیتهای ارتش در زمان شیوع بیماری کرونا در شهرستان دزفول ارائه داد و گفت: علاوه بر تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده، نقاهتگاه ۵۰ تختی در دزفول فراهم گردید و ارتش از فراهم کردن نیازهای این مرکز دریغ نخواهد کرد.

سرهنگ عباس نوری افزود: امت واحدی که امام راحل فرمودند در حال حاضر به منصه ظهور رسیده است و قطعاً دشمن نمی‌تواند از این بحرانها سوء استفاده کرده و رخنه‌ و شکافی بین مردم و مسئولین بوجود آورد.