۳۱م، فروردین ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار مسئول هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد و رئیس ارشاد اسلامی دزفول

امام جمعه دزفول: کانونهای فرهنگی رکنی از مساجد هستند که بعنوان محور اصلی قرارگاه رزمایش مواسات معرفی شده‌اند.

زمان انتشار: ۳۱م, فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱:۰۹ ب.ظ | کد خبر: 81928

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در دیدار مسئول هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان خوزستان و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول با اشاره به پویشهای مردمی درخصوص تأمین نیازهای کادر درمانی و مردم در مساجد و سایر مکانهای فرهنگی گفت: کانونهای فرهنگی رکنی از مساجد هستند که بعنوان محور اصلی قرارگاه رزمایش مواسات معرفی شده‌اند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به آمارهای قرآنی شهرستان دزفول اشاره کرد و افزود: بیش از نیمی از کانونهای قرآنی مساجد و مؤسسات ثبت شده قرآنی استان خوزستان در دزفول فعالیت دارند و حتی از ۴ داور قرآنی کشوری استان خوزستان ۲ داور از شهرستان دزفول می‌باشند.

در این دیدار مسئول هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان خوزستان با اهدای لوح به امام جمعه دزفول از فعالیتهای ایشان درخصوص کانونهای فرهنگی مساجد تقدیر نمود.

در قسمتی از متن لوح سپاس آمده است:

خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده کسانی قرار داده که با نیت و عمل خالصانه گام برمی‌دارند. و بی شک نقش بی بدیل مساجد در راه اعتلای نام بلندآوازه میهن عزیزمان مرهون سعی و تلاش فرهیختگانی است که همواره مساجد را بعنوان بهترین سنگر اسلام و انقلاب انتخاب نموده و انقلابی بودن را به زیبایی معنا کرده‌اند.