۷م، فروردین ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۷م, فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۸:۰۲ ق.ظ | کد خبر: 81657

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جمعی از مؤسسات فرهنگی، هیئتهای مذهبی و جلسات قرآن مساجد شهرستان دزفول با انتشار بیانیه‌ای از مدافعان سلامت و گروه‌های جهادی که در راستای سلامت مردم تلاش می‌کنند قدردانی کردند.

در این بیانیه آمده است:

بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ

حافظان سلامت و خط شکنان خط اول مبارزه با کرونا

در روزهایی که مردم جهان درگیر ویروس کرونا هستند، وجود شما جهادگران و ایثارگران در لباس پزشک، پرستار و کادر درمانی در دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان بزرگ دزفول در امر سلامت و همچنین تلاش پرسنل ادارات، ارگانها و نهادهای نظامی به ویژه بسیجیان مخلص و گروه‌های جهادی که با ضدعفونی معابر و اماکن عمومی به مقابله با ویروس کرونا پرداخته اند، یادآور مجاهدتهای رزمندگان دزفولی و مردم ایثارگر این شهرستان در دوران هشت سال دفاع مقدس است که این فداکاری و از جان گذشتگی شما عزیزان از خاطر مردم فهیم دزفول فراموش نخواهد شد.

ما جمعی از مؤسسات فرهنگی، هیئتهای مذهبی و جلسات قرآن مساجد شهرستان دزفول ضمن سپاس و قدردانی از تلاش شبانه روزی شما دلاوران عرصه سلامت، از خداوند منان آرزوی سلامتی و موفقیت شما عزیزان را خواستاریم و امید است با رعایت موارد بهداشتی، همکاری و مشارکت عمومی مردم، از این بحران به سلامت عبور کنیم. *ان‌شاءالله