۲م، فروردین ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲م, فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۸ ب.ظ | کد خبر: 81635

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” به مناسبت سالروز پیروزی عملیات فتح المبین از سوی امام جمعه دزفول پیامی صادر شد.

در این پیام آمده است:

باسمه تعالی

دوم فروردین ۶۱ یادآور یکی از حماسه‌های جاودان و ماندگار فرزندان برومند شهرستان دزفول در عملیات پیروزمند فتح المبین با رمز مقدس یازهرا در محور شوش، رودخانه کرخه، جاده اهواز- اندیمشک و غرب دزفول است.

رزمندگانی که برگهای زرین مقاومت و پایداری را با غیرت و جانفشانی خود در تاریخ ثبت کردند و به یادگار گذاشتند.

مردم قهرمان شهرستان دزفول در این ایام علاوه بر پشتیبانی جبهه‌ها در مقابل موشکباران دشمن بعثی مقاومت می‌کردند و فرزندان برومندشان را هم به جبهه‌ها اعزام می‌داشتند.

در این عملیات ظفرمند، دلاوران شهرستان دزفول در قالب گردانهای بلال و عمار و در قالب تیپ پیروزمند ۷ ولی عصر(عج) در کنار دیگر همرزمان عزیز شهرهای اندیمشک و شوش و دیگر بلاد میهن اسلامی موفق به بازپس گیری رادار و سایت ۴ و ۵ شدند.

عملیات ظفرمندی که امام راحل در پیامی فرمودند: «این جانب از دور، دست و بازوى قدرتمند شما را که دست خداوند بالاى آن است مى‌‌بوسم و بر این بوسه افتخار مى‌‌کنم.».

و چه نیکو مرحوم آیت الله قاضی(ره) پس از بازگشت رزمندگان پیروز دزفول، در اطاعت و به نیابت از امام خمینی‌(ره) بر دست و بازوی آنان بوسه زد و در باند اضطراری روبروی پادگان کرخه بهمراه خیل عظیم رزمندگان نماز شکر به جا آورد.

اینجانب ضمن ارج نهادن به جانفشانی‌های بسیجیان، فرماندهان و فرزندان برومند شهرستان دزفول که در این عملیات نقشی حماسی آفریدند یاد و خاطره همه شهدای عملیات فتح المبین را گرامی داشته و بر روح پاک و مطهر این عزیزان درود می‌فرستم.

                                                                                                                  قاضی امام جمعه دزفول