۲۹م، اسفند ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۹م, اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰ ق.ظ | کد خبر: 81590

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در این بازدید حجج اسلام قاضی، خسروپناه و آقای سید احمد آوایی منتخب مردم شهرستان دزفول در مجلس از قسمت های مختلف مصلای امام علی(ع) دزفول شامل مجتمع رضویه، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، خدمات حوزه شمال، مرکز آموزشی کوثر و حوزه ام ابیها دیدن کردند.

امام جمعه دزفول: همه با همدلی و وحدت باید در گره گشایی از مشکلات مردم تلاش مضاعف داشته باشیم

حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای نماینده منتخب دزفول حضور و مشارکت حداکثری مردم فهیم و متدین شهرستان دزفول را در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی ستود و گفت: ان‌شاءالله همه با همدلی، وحدت و برادری بتوانیم در گره گشایی از مشکلات مردم تلاش مضاعف داشته باشیم.

 سیداحمد آوایی: بنده در برنامه ریزی‌های خود، تمام ظرفیتها و توان شهرستان دزفول را در خدمت به مردم بکار می‌گیرم

آقای سید احمد آوایی منتخب مردم دزفول نیز اظهار داشت: در این فرصت باید به مردم خوب و قدر شناس خدمت کرد تا در پیشگاه خدای متعال و شهدا و مردم روسفید باشیم.

منتخب مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بنده در برنامه ریزی‌های خود تمام تلاش خود را برای ظرفیتها و توان شهرستان دزفول و در راستای حل مشکلات مردم بکار خواهم گرفت.

حجةالاسلام والمسلمین خسروپناه: امام جمعه، نماینده و دیگر مسئولین در خدمت به مردم هماهنگ باشند

در جریان این بازدیدها حجةالاسلام والمسلمین خسروپناه حضور حماسی مردم دزفول و وحدت و یکپارچگی مردم شهرستان دزفول را ستود و خواستار هماهنگی امام جمعه، نماینده و دیگر مسئولین در خدمت بیشتر به مردم عزیز شهرستان دزفول شدند.