۲۸م، اسفند ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۸م, اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۰ ق.ظ | کد خبر: 81565

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در راستای پشتیبانی از کوشش های مضاعف مدافعان سلامت در بازدید از شرکت آوان طب تولید کننده تجهیزات پزشکی در شهرستان دزفول گفت: بی شک تلاش و همت شما عزیزان در این شرایط حساس که نیازهای جامعه پزشکی و بیمارستانها را تأمین می‌کنید ستودنی است و در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

مردم با رعایت بهداشت فردی نقش مهمی را در برچیدن هرچه سریع بیماری منحوس کرونا ایفا کنند

امام جمعه دزفول تأکید کرد: مردم هم در آستانه سال جدید باید در این موقعیت زمانی کادرهای درمانی را کمک کنند و با پرهیز از حضور در مراکز پرتجمع و رعایت بهداشت فردی نقش مهمی را در برچیدن هرچه سریع بیماری منحوس کرونا ایفا کنند.

مدیر شرکت آوان طب: این شرکت ظرفیت خود را به تولید لباس مخصوص مدافعان سلامت اختصاص داده است

در جریان این بازدید مدیر شرکت آوان طب گفت: گروه مؤسس آوان طب در سال ۶۹ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تعمیر تجهیزات پزشکی آغاز و در سال ۷۳ برای نخستین بار در ایران موفق به ساخت دستگاه الکتروسرجری با مدل GHV-175 شد که در همان سال جراحی دیسک با استفاده از این دستگاه با موفقیت در اهواز انجام شد.

احسان ورشوساز افزود: این گروه از سال ۷۵ با تغییر نام، تحت عنوان شرکت آوان طب به فعالیت خود ادامه داد و در سال ۹۰ برای نخستین بار در جهان پس از کشور آمریکا تکنولوژی (SMART ABLATION (COBLATION توسط این شرکت با دانش بومی تولید شد.

وی تأکید کرد: این شرکت تمام ظرفیت خود را به تولید لباس مخصوص مدافعان سلامت و با کیفیت بالا اختصاص داده و با قیمت مناسب در اختیار مراکز درمانی در سراسر کشور قرار می‌دهد.

ورشوساز یادآور شد: با راه اندازی خط تولید تجهیزات پزشکی در دزفول طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های الکتروسرجری، لوازم جانبی و پک های استریل اتاق عمل در این کارخانه طراحی، تولید و پس از تأمین نیاز داخلی مازاد آن صادر می‌شود.

شرکت آوان طب که در شهرک صنعتی شماره ۱ شهرستان دزفول واقع است در زمینه طراحی ساخت و تعمیر تجهیزات پزشکی شامل پک، الکتروکوتر و لیگاشور فعالیت می‌کند.