۲۷م، اسفند ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۷م, اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۷ ب.ظ | کد خبر: 81551

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در پی فراگیر شدن بیماری کرونا در جهان و به تبع در کشور و لزوم رعایت مضاعف بهداشت فردی و جمعی و همچنین ماندن در خانه، امام جمعه دزفول از فروشگاه غیرحضوری آنی  ۴۲۰۰ دزفول بازدید کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در این بازدید که سرزده و بدون اطلاع قبلی صورت گرفت ضمن قدردانی از تلاش مفید و پرسنل فروشگاه، لزوم رعایت بهداشت را ضروری دانست و گفت: باید با تحمل و متانت، پرهیز از حضور در اجتماعات و صرف نظر از انجام امور غیرضروری در سطح شهرستان، این دوره سخت را سپری کنیم.

همچنین مدیر فروشگاه غیرحضوری آنی ۴۲۰۰ گفت: این فروشگاه غیرحضوری در این شرایط حساس و بمنظور جلوگیری از خطرات احتمالی و رعایت بهداشت و کاهش رفت و  آمدها کلیه ارقام مورد نیاز یک خانواده را با سفارش مشتریان و از طریق نرم افزاز ۴۲۰۰ و یا شماره تلفن ۴۲۰۰ انجام می‌دهد.

آقای مجید یوسف نیا افزود: پس از ثبت سفارش مشتری این فروشگاه  از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ساعت ۲۴ شب بصورت یکسره و با بکارگیری ۴۵ نفر بصورت پیک مستقیم و ۶۰ نفر غیرمستقیم کلیه سفارشات را تا در منزل و یا هر مکان دیگر در سطح دزفول بصورت رایگان انجام می‌دهد.