۲۵م، اسفند ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۵م, اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۸ ب.ظ | کد خبر: 81497

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ” مجد دز” امام جمعه دزفول در تماسهای تلفنی با تقدیر از زحمات مدیران نمایشگاه‌های عرضه کتاب در شهرستان دزفول گفت: اکنون که ماه رجب از نیمه گذشته وقت آن است که برای میهمانی الهی آماده شویم و سبک زندگی خود را بازبینی و کتاب جان را بخوانیم.

امام جمعه دزفول از جمع عزیزانی که نقش مهمی در فرهنگ این شهر داشته بخصوص مدیران محترم نمایشگاه‌های معراج، وارثین و رشد آقایان حلاج، سخاوت و پوررکنی بخاطر آشتی که بین کتاب – این اوراق تمدن ساز – و مردم برقرار کردند تشکر کرد.

وی اظهار امیدواری کرد که با ادامه توسعه فعالیتهای فضای مجازی و امکانات پیک معرفی کتابهای مفید و مورد نیاز اقشار مختلف مردم و ارسال کتاب، این روند در شهرستان دزفول تداوم یابد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با اعلام حمایت نهاد امامت جمعه دزفول از مراکز عرضه کتاب با رعایت نکات بهداشتی به خصوص در این موقعیت حساس شیوع بیماری منحوس کرونا که مردم فرصت بیشتری برای مطالعه دارند از دیگر نهادهای فرهنگی شهرستان خواست در این زمینه با مراکز عرضه کتاب دزفول همکاری بیشتری کنند.

همچنین مدیران نمایشگاه‌های معراج، وارثین و رشد این شهرستان ضمن اظهار خرسندی از توجه امام جمعه محترم دزفول به اهمیت کتاب و کتابخوانی حرکت ایشان را گامی ارزشمند و سازنده در جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی در این شرایط و در آستانه سال جدید برشمردند.

مدیران نمایشگاه‌های کتاب دزفول همچنین خواستار اهتمام بیشتر دیگر ادارات و نهادهای فرهنگی از جمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخش فرهنگی شهرداری و رادیو دزفول در زمینه معرفی و ترویج فرهنگ کتابخوانی شدند.

مدیران این نمایشگاه‌ها همچنین آمادگی خود را با شرایط مناسب و برای ارسال پیک کتاب با رعایت نکات بهداشتی و بصورت رایگان اعلام داشتند.