۲۱م، اسفند ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در پیام امام جمعه دزفول در وضعیت فراگیری ویروس کرونا در کشور

لازم است همه مردم با دقت و جدیت دستورات بهداشتی را رعایت کرده و از برگزاری تجمعات پرهیز کنند.

زمان انتشار: ۲۱م, اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵ ب.ظ | کد خبر: 81462

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول نظر به وضعیت فوق العاده کشور در اثر فراگیر شدن ویروس کرونا در پیامی ضمن آرزوی سلامتی برای آحاد مردم شریف شهرستان دزفول از مردم خواست که با دقت و جدیت دستورات بهداشتی را رعایت کرده و از برگزاری تجمعات پرهیز کنند.

متن کامل پیام به این شرح می‌باشد:

مردم شریف و متدین و ولایتمدار شهرستان دزفول

سلام علیکم

ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه آحاد مردم عزیز و نجیب شهرستان دزفول، نظر به وضعیت فوق العاده کشور در اثر فراگیر شدن ویروس کرونا، رعایت دستورات بهداشتی را با دقت و جدیت بنمایند و از هرگونه بیرون آمدن غیر ضروری از منزل اجتناب نموده و از برگزاری تجمعات پرهیز کنند.

لذا ضمن گرامیداشت و طلب مغفرت برای شهدای عزیز و درگذشتگان و ذوی‌الحقوق، از تجمع در آرامستانهای شهرستان بعنوان شب جمعه آخر سال پرهیز گردد.

همچنین از میهمانان عزیز نوروزی که قصد سفر در ایام تعطیلات نوروز به دزفول را دارند، استدعا دارد سفر خود را به فرصت دیگری موکول نمایند تا ان‌شاءالله بعد از رفع مشکل کشور، مردم خونگرم خوزستان و مهماندوست دزفول بتوانند پذیرای قدوم پرخیر و برکت شما باشند.

با آرزوی صحت و سلامتی برای همه بیماران و درخواست غفران الهی برای درگذشتگان و تشکر صمیمانه از همه کادر جان برکف پزشکی و سلامت کشور.

                                                                                                                            والسلام

                                                                                                                قاضی امام جمعه دزفول