۱۹م، اسفند ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴ ق.ظ | کد خبر: 81418

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آیت الله شفیعی نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار وزیر دادگستری، امام جمعه دزفول و منتخب مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از حضور حداکثری مردم شهرستان دزفول در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان محترم باید این فرصترا غنیمت بدانند، تمام همت و تلاش خود را در خدمت به دین، انقلاب و مردم بکار گیرند و به رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل کنند.

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری موقعیت وزیر محترم دادگستری را برای حل برخی از مشکلات استان و شهرستان دزفول مغتنم شمرد و برای ایشان در رفع مشکلات مردم آرزوی موفقیت کرد.

در این دیدار آقای سید علی آوایی وزیر دادگستری با تشکر از خدمات آیت الله شفیعی در دوران خدمت در قوه قضائیه اظهار امیدواری کرد بار سنگینی که دولت محترم بر دوش گرفته است با توکل به خدای متعال و با وحدت و حلم به سرانجام رسد.

همچنین امام جمعه دزفول با تبریک ایام ولادت امیر مومنان حضرت علی(ع) از حضور حداکثری مردم شهرستان دزفول در انتخابات مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد و گفت: این انتخابات که با اقبال عمومی مردم روبرو بوده است مسئولیت آور است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی همچنین خواهان پیشرفت و توسعه شهرستان دزفول شد.

آقای سید احمد آوایی منتخب مردم دزفول نیز گفت: انشاءالله با بهره‌مندی از روحانیت متعهد و ارتباط با اقشار مختلف مردم بتوانم در جهت حل مشکلات کشور و استان بویژه شهرستان دزفول گامهای موثری بردارم.