۱۹م، اسفند ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶ ق.ظ | کد خبر: 81407

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه دراستان خوزستان و امام جمعه اهواز در دیدار امام جمعه دزفول، وزیر دادگستری و منتخب مردم دزفول در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نیز حجةالاسلام والمسلمین محمدزاده رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان ضمن تبریک میلاد امام علی علیه السلام گفت: باتوجه به آیات قرآن کریم دریافت می‌شود که همراه با سختیها و در دل دشواریها آسانی هست.

سخنان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز

حجةالاسلام والمسلمین موسوی‌فرد تأکید کرد: خداوند به مناسبت آزمونهای الهی بن بستهایی را بر سر راه انسان قرار می‌دهد و در مواجهه با آنها تکلیف خود را می‌خواهد و در این میان بندگی و اطاعت از فرامین الهی اهمیت فراوانی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: بنا بر آموزه‌های دینی توان و قدرت انسانها بر اساس امکانات و ارتباط با دنیا نیست بلکه بر اساس ارتباط و اتصال با خدای متعال می‌باشد.

حجةالاسلام والمسلمین موسوی‌فرد افزود: بعد از پیامبر و اهل بیت علیهم السلام، انسانی معصوم نبوده است ولی اگر توانمندیهای مقام معظم رهبری را بسنجیم انصاف می‌دهیم که بالاتر از ایشان نداریم.

امام جمعه اهواز اظهار کرد: چه در صدر اسلام و چه در انقلاب اسلامی هرکجا از امام و رهبر تبعیت شده است موفقیت در پی داشته است.

امام جمعه اهواز تاکیدکرد:توجه دولت به مطالبات مقام معظم رهبری و عمل به آن می تواند بسیاری از مشکلات کشور را مرتفع نماید.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان افزود: در برابر ابرجنایتکاران عالم و نظام سلطه قیام کردیم و در سایه رویشها به پیشرفتهای فراوانی رسیدیم تا جایی که امروز ایران در منطقه در بسیاری از زمینه‌ها حرف اول را می‌زند ولی قطعا دشمن بیکار نیست.

حجةالاسلام والمسلمین موسوی‌فرد با اشاره به انتخابات دوم اسفندگفت: باید مهیا شد و با توجه به توانمندیهای شهرستان دزفول تلاش کرد.

امام جمعه اهواز تبدیل باغات اطراف دزفول به ویلا را تهدید جدی دانست و گفت: یکی از مشکلات کشور و همچنین دزفول موضوع اشتغال است در حالیکه این شهرستان قطب کشاورزی و درختکاری در استان است.

وزیر دادگستری دولت برغم مشکلات کشور و تحریم ها پیگیر حل معضلات مردم است

در این دیدار آقای سید علی آوایی وزیر دادگستری با اظهار خرسندی از دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: دولت برغم مشکلات کشور و تحریم‌ها پیگیر حل معضلات مردم است و در این راستا با تلاش فوق العاده تمام توان خود را بکار گرفته است.

وزیر دادگستری همچنین آمادگی خود را برای بیان مشکلات استان خوزستان و پیگیری حل آنها در هیئت محترم دولت اعلام کرد.

سخنان امام جمعه دزفول

امام جمعه دزفول نیز ایام ماه رجب را تبریک گفت و افزود: مشارکت مردم شهرستان دزفول در انتخابات نزدیک ۶۳ درصد بود که قابل تقدیر است؛ اقشار مختلف و تمام اقوام با شور و نشاط حضور یافتند و یک رقابت سالم را رقم زدند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: امید است که منتخب مردم دزفول بتواند با عملکرد خوب خود برای شهرستان و استان مفید و در پیشرفت دزفول مؤثر واقع شود.

سید احمد آوایی: مجلس باید بیانات مقام معظم رهبری راسرلوحه کار خود قرار دهد

در ادامه این دیدار صمیمی سید احمد آوایی گفت: بایدبا فراهم آوردن مقدمات، تلاش کرد که مجلس عصاره فضایل مردم باشد.

وی افزود: مجلس باید به قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون بپردازد و همواره بیانات مقام معظم رهبری را بشنود و سرلوحه کار خود قرار دهد.