۱۴م، اسفند ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷ ب.ظ | کد خبر: 81382

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در دیدار جمعی از مدیران دفاتر خدمات زیارتی و مسافرتی شهرستان دزفول ضمن تبریک ایام ماه رجب گفت: گردشگری به دلیل ماهیت فرهنگی جایگاه ویژه‌ای دارد و تمام همّ و غمّ ما بر این است ظرفیت شهرستان دزفول در این عرصه بکار گرفته شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تأکید بر وحدت و پرهیز از تفرقه افزود: همدلی و انسجام مردم در انتخابات امر مبارک و میمونی بود که باید قدر آن را دانست.

امام جمعه دزفول به اصول و ضوابط گردشگری اشاره و تصریح کرد: تورهای بدون مجوز در قبال اتفاقات احتمالی پاسخگو نیستند ولی تورهایی که تحت نظارت دفاتر مسافرتی هستند اصولی بوده و در صورت بروز خطا و یا مشکل می‌توان پیگیری کرد؛

وی گفت: سفر با تورهای مجاز را باید با فرهنگسازی در جامعه نهادینه کرد.

وی گردشگر را سفیر فرهنگ بومی شهرستان دانست و اظهار کرد: دفاتر خدمات مسافرتی به نوعی متصدی انتقال فرهنگ هستند و تبعا اگر این امر با برنامه‌ریزی همراه باشد نقاط قوت فرهنگ منتقل می‌شود و این امر نهایت موضوع گردشگری است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ظرفیتهای فوق العاده شهرستان را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: مناطق گردشگری هویت فرهنگی شهرستان هستند، باید همواره به روی گردشگران باز باشند و عدم پذیرش مسافران و گردشگران قابل توجیه نیست.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: همه با هم برای اعتلای دزفول و احیای جایگاه آن باید تلاش کرده و ظرفیتهای بالقوه شهرستان را بدور از هرگونه حب و بغض، و قومیت گرایی به فعلیت رساند.

وی تصریح کرد: هدف این است که شهرستان دزفول که دارای ظرفیتهای فراوانی می‌باشد همچون گذشته در کشور بدرخشد.

همچنین جمعی از مدیران که به نمایندگی از تمام دفاتر شهرستان با امام جمعه دزفول دیدار کرده بودند ضمن بیان مشکلات و اشاره به ظرفیتهای فراوان دزفول، انتظار داشتند که ضمن ایجاد وحدت باید قاطعیت در اجرای قانون اعمال شود و آمادگی خود را برای خدمت رسانی با تمام ظرفیت اعلام کردند.