۴م، اسفند ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸ ب.ظ | کد خبر: 81304

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین خسروپناه از شرکت مردم شریف شهرستان دزفول در انتخابات مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعاً وَ لا تَفَرَّقُوا

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با تمام خوبیها و تلاشها و زحمات مردم به پایان رسید؛ تجلی حضور و شور انقلابی مردم سراسر کشور به خصوص مر‌دم و همشهریان عزیزم در شهرستان دزفول حماسه‌ای وصف ناپذیر و به یاد ماندنی را به وجود آورد بگونه‌ای که حتی بداخلاقی‌های برخی افراد نیز مانع از تلألؤ زیبا و خیره کننده حماسه بزرگ مردمان سرزمینم اعم از بختیاری، عرب و دزفولی نشد. این پیروزی را باید پیروزی ملت دانست.

حال که از این مرحله حساس به سلامت عبور کرده‌ایم، بیان نکات زیر به اقشار محترم و به خصوص کاندیدای منتخب مردم شریف شهرستان دزفول خالی از لطف نیست:

۱. این انتخابات بیش از هر زمان دیگری نشان داد که این سرزمین متعلق به اقوام مختلف اعم از دزفولی، بختیاری و عرب می‌باشد بنابراین با همدلی، مشارکت و اتحاد همه اقوام می‌تواند مسیر توسعه خود را به سرعت ادامه دهد.

۲. ظرفیت نیروی انسانی ماهر، توانمند، مدیر و فاضل این جغرافیا به قدری بزرگ و عظیم بوده و هست که در طول تاریخ این سرزمین بارها و بارها شاهد ظهور نخبگان ملی و فراملی و تأثیرگذار در کشور بوده‌ایم، پس باید از این ظرفیت ذاتی در مدیریت شهری به طور کامل استفاده شود و به دلیل این استغنا نیز از این پس شاهد مدیریت غیر بومی در اجزاء مدیریت شهرستان دزفول نباشیم و از همه اقوام پایتخت مقاومت استفاده کنیم.

۳. نظارت بر توزیع عادلانه منابع مالی و انسانی و مدیریتی و توجه به مناطق محروم و صعب العبور مورد تقاضای عموم مردم به نمایندگی آنان، توسط کاندیدای منتخب مردم، به درستی لحاظ و رعایت گردد و همانطوری که اشاره شد این منابع با ظرفیتی عظیم وجود دارد و پیام این انتخابات نیز بر این موضوع دلالت دارد.

۴. با توجه به اینکه نقش اساسی نماینده مجلس شورای اسلامی تقنین و نظارت است؛ بنابراین خواسته‌های اساسی و ملی مردم باید در این جایگاه که یکی از جایگاههای مهم نظام اسلامی است، دنبال شود؛ که البته پیگیری حقوق اقشار مختلف ملت به خصوص طبقه محروم، در لوایح دولت و طرحهای نمایندگان، شفافیت آراء نمایندگان، عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در برابر زیاده خواهی دشمنان اسلام و ایران عزیز تنها نمونه‌هایی از آن می‌باشد. رفع عیوب ساختارهای آموزشی و اقتصادی و صنعتی در اولویت بیشتری قرار دارد.

در پایان ضمن تبریک به مردم شریف شهرستان دزفول و همچنین به نماینده منتخب آنان، جناب سردار سید احمد آوایی که خود نمونه بارزی از این ظرفیت بوده و در حفظ و حراست از نظام مقدس اسلامی و مردم بدون وابستگی به جریان، گروه و یا هر حزبی، مجاهدتهای طولانی نموده است تبریک می‌گویم و همچنین از تمام دست اندرکاران این حماسه بزرگ از جمله مردم شریف دزفول، امام جمعه محترم، فرمانداری، دادستانی، هیأت اجرایی، هیأت نظارت، نیروهای امنیتی، انتظامی و همه خدمتگزاران شهرستان دزفول نهایت تشکر و سپاس را دارم.

 وَالسَّلامُ عَلَیْکُم ورَحْمَةُ اللهِ وَبَرَکاتُهُ

                                                                                                     ✍️ عبدالحسین خسروپناه

                                                                                                        فدایی اسلام و مسلمین

                                                                                                           چهارم اسفند ۹۸