۲م، اسفند ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در گفتگو با خبرنگاران و در شعبه اخذ رأی مستقر در سبزقبا دزفول

امام جمعه دزفول: ملت بصیر و فهیم ایران در این آزمون الهی سربلند و پیروز خواهند شد.

زمان انتشار: ۲م, اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴ ب.ظ | کد خبر: 81276

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی گیری انتخابات مجلس شورای اسلامی مستقر در آستانه متبرک سبزقبا دزفول در گفتگو با خبرنگاران گفت: دوم اسفند یک روز سرنوشت ساز برای ملت ایران است روزی که این ملت بصیر و فهیم در این آزمون الهی سربلند و پیروز خواهند شد.

امام جمعه دزفول با تأکید بر موقعیت حساس این دوره از انتخابات در کشور افزود: در آغاز چهلم دوم، در گام دوم انقلاب و بعد از شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی این اولین انتخابات است و اینها اهمیت این انتخابات را دو چندان می‌نماید.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: مردم ایران پکپارچه، همدل و با وحدت و شور و نشاط با حضور خود، این پیام را به دشمنان نظام می‌دهد که همچنان استوار و راسخ از انقلاب اسلامی، نظام و کشور پشتیبانی می‌کنند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: ملت ایران با ویژگیهایی که مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات فرمودند به یک مجلس قوی رأی می‌دهد تا با ریل گذاری یک مجلس قوی گره مشکلات و معظلات کشور باز شود.

بر اساس گزارش خبرنگاران، مردم شهرستان دزفول از دقایق اولیه آغاز فرآیند رأی گیری انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور پرشور در شعبه‌های اخذ رأی، آراء خود را به صندوق انداختند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت امروز جمعه دوم اسفندماه ۱۳۹۸ همزمان با سراسر کشور در شهرستان دزفول آغاز شد.

هم اکنون صفوف به هم پیوسته و جمعیت فشرده در بسیاری از شعب اخذ رأی شهر دزفول و همچنین شهرهای اقماری از جمله صفی‌آباد، میانرود، شهر امام، منتظران، شهیون، سردشت و دیگر شهرها و روستاهای این شهرستان مشاهده می‌شود و اعضای شعب در حال اخذ آراء مردم هستند.

حضور زن و مرد، پیر و جوان در صف‌های به هم پیوسته رأی گیری در شهرستان دزفول شور و شعفی وصف ناشدنی به انتخابات این دوره بخشیده است.

گزارش‌های دریافتی از شعب اخذ رأی دزفول حاکی از حضور پرشور قشرهای مختلف مردم در انتخابات و تشکیل صف‌های طولانی است.

شایان ذکر است که امام جمعه دزفول در همین روز از شعب مختلفی در سطح شهرستان دزفول از جمله مسجد امام حسن مجتبی(ع) بازدید کرد و با حضور در فرمانداری دزفول از زحمات تمام دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، هیأتهای اجرایی و نظارت مستقر در این مکان، نیروهای نظامی و انتظامی، نیروهای اورژانس و آتش نشانی تجلیل و تقدیر نمود.