۳۰م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳۰م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ | کد خبر: 81253

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” همایش بزرگ ۳۰۰۰ نفری پیشتازان شهرستان دزفول با عنوان همایش یاوران انقلاب «یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی» در اردوگاه شهید قاضی دزفول برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این همایش گفت: جوانان سرمایه‌های مملکت هستند و آینده کشور به دست آنها رقم خواهد خورد، جوانان باید قدر خود را بدانند و برای ساختن آینده آماده شوند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: سردار سلیمانی در وصیت‌نامه خود ایران را قرارگاه امام حسین(ع) می‌داند، امام حسین(ع) که تمام وجود خود را برای اسلام، انسانیت و حریت داد و اگر ایران قرارگاه امام حسین(ع) باشد مسئولیت و وظیفه سنگینی به دوش داریم و باید تلاش کنیم تا کشور حسینی داشته باشیم.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: ایران بخشی از امت اسلامی است، مسلمانان در دنیا به واسطه مقاومت در برابر استکبار جهانی سرافراز و عزتمند شده‌اند و ملت ایران مفتخر است که شهدای بزرگی چون حاج قاسم دارد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: امروز ملتهای آزاده دنیا به مسلمانان و مقاومت اسلامی می‌بالند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: در روز جمعه دوم اسفند، ملت ایران با حضور پای صندوقهای رأی حماسه دیگری می‌آفرینند و با حضور شکوهمند خود سیلی دیگری به صورت استکبار جهانی خواهند نواخت.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: نمایندگانی که وارد مجلس می‌شوند دیگر نباید به شعار و حرف اکتفا کنند و به فرموده مقام عظمای ولایت، کشور قوی نیاز به مجلس قوی دارد که مملکت را برای پیشرفت ریل گذاری کند.