۳۰م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳۰م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴ ق.ظ | کد خبر: 81236

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی مدرسه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول با صدور بیانیه‌ای ضمن تأکید بر منویات مقام معظم رهبری برای حضور حداکثری مردم پای صندوقهای رأی، بر رعایت اخلاق و موازین شرعی و پرهیز از هرگونه تخریب و تضعیف در تبلیغ و نیز رعایت حرمت و احترام شخصیتهای حقیقی و اشخاص حقوقی و توجه به شأن و جایگاه علمی و اجتماعی این سرمایه‌های گران‌قیمت تأکید شده است.

متن این بیانیه به این شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

بیانیه اساتید و کادر مدیریتی مدرسه علمیه آیت الله قاضی(ره)

«الَّذِینَ یُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَیَخْشَوْنَهُ وَلَا یَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّهَ وَکَفَى بِاللَّهِ حَسِیبًا»

خدای منان را سپاسگزاریم که نعمت انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران ارزانی داشت. انقلابی که ایران عزیز را در همه عرصه‌ها سربلند کرده است.

مردم سالاری دینی که نماد مهم انقلاب اسلامی است در قالب انتخابات جلوه ویژه‌ای به خود گرفته است.

انتخاباتی که رهبر فرزانه انقلاب پیرامون آن می‌فرمایند: «انتخابات و رأی دادن وظیفه شرعی، ملی و انقلابی آحاد مردم برای دخالت در سرنوشت کشورشان است.» (۲۹/۱۱/۹۸)

مردم متدین و ولایتمدار و فهیم شهرستان دزفول

اکنون که ما در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستیم، بر خود لازم می‌دانیم نکاتی را یادآور شویم:

۱- حضور حداکثری مردم شریف و فهیم دزفول پای صندوقهای رأی مایه یأس دشمنان این مرز و بوم است.

۲- رهنمودهای راهگشای مقام معظم رهبری در انتخاب نماینده اصلح مورد تأکید فراوان است.

۳- رعایت اخلاق و موازین شرعی و پرهیز از هرگونه تخریب و تضعیف در تبلیغ و ترویج سوابق و برنامه‌های کاندیداهای محترم مورد سفارش است.

۴- فردای انتخابات، پیروز واقعی این میدان مردم شریف و همیشه در صحنه دزفول خواهند بود و بر همه آحاد مردم متدین لازم است که با همدلی بیشتر رفاقتها را جایگزین رقابتها کرده و منتخب محترم مردم را حمایت کنند.

۵- رعایت حرمت و احترام شخصیتهای حقیقی و اشخاص حقوقی و توجه به شأن و جایگاه علمی و اجتماعی این سرمایه‌های گران‌قیمت بر همه ما فرض است و وارد نمودن هرگونه خدشه‌ای، گناهی نابخشودنی خواهد بود.

۶- تأکید بر انجام مسئولیت دقیق اجرایی و نظارتی مسئولین و برخورد قانونی، قاطع و متناسب با تخلف را خواستاریم.

در پایان از خداوند منان طلب می‌کنیم که ما را در پاسداشت خون شهیدان مان و اطاعت از منویات رهبری و اتحاد و همدلی توفیق عنایت فرماید.

وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ

سه شنبه ۲۹/۱۱/۹۸

مدرسه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول