۹م، اسفند ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید عبدالمجید انجام

باید قرآن را سر لوحه زندگی قرار دهیم.

زمان انتشار: ۹م, اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 81229

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه شهید عبدالمجید انجام

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی هَدَانَا لِهَٰذَا وَمَا کُنَّا لِنَهْتَدِیَ لَوْلَا أَنْ هَدَانَا اللَّهُ

سپاس خدای را که در طریق حق هدایتمان نمود و اگر او هدایتمان نمی‌کرد، ما خود راه را نمی‌یافتیم.

با نام خدا و با سلام به دوستان و آشنایان و قبل از همه بر پدر و مادر و خواهر و برادرانم. امیدوارم که در زندگی همیشه موفق و پیروز باشید ان‌شاءالله. پدر و مادر عزیزم وصیتم به شما این است که: اگر شما را ناراحت کردم مرا ببخشید و بدانید که من شما را از صمیم قلب دوست داشته و به شما می‌گویم که به خاطر خدا صبر کنید و بدانید که این راه را آگاهانه انتخاب کردم.

برادران و دوستان عزیز، فقط این را به شما می‌گویم که خدا را فراموش نکنید و در هر کاری و هر مشکلی یا گشایشی بیاد خدا باشید و بدانید که عامل موفقیت عمل به احکام اسلام و بیاد خدا بودن است. دنیا گذر گاهی است که جای درنگ نیست؛ همه باید برویم و رجعت کنیم. پس چه خوش است عاشقانه زیستن و عاشقانه مردن، چه خوش است با بدنی خونین بسوی معبود شتافتن، که شهادت جز نصیب بندگان خالص خدا نمی‌شود. بیایید واقعاً قدمی به سوی خدا برداشته و خالصانه بخاطر خدا کار کنید.

دیگر عرضی ندارم بجز سلامتی و توفیق عبادت (خالصانه) برای خدا را برای شما خواستارم.

امیدوارم که خداوند مرا ببخشد و عبادات مرا قبول کند ان‌شاءالله. از خدا می‌خواهم که نیّاتم همیشه خالص بماند.

از برادران مسجد صاحب الزمان(عج) می‌خواهم که جلسه را ترک نکنند و این جلسات قرآن را محکم بگیرند. زیرا ما به قرآن و این جلسات نیاز داریم و باید قرآن را سر لوحه زندگی قرار دهیم.

ضمناً یک رساله نوین و یک رساله معمولی که پیشم بودند مال مسجد امام حسین(ع) هستند به بچه‌های مسجد بدهید و مقداری کتاب هم هست مال یکی از بچه‌های مسجد هستند به بچه‌های مسجد بدهید.

خداحافظ      والسلام               شلمچه     ۲۱/۱۱/۱۳۶۵        مجید انجام

 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

خداوند کسانی را که در راه او جهاد می‌کنند و مال و جانشان را در راه خدا می‌دهند بسیار دوست می‌دارد.

با درود و سلام بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی و سلام بر شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی و آرزوی توفیق ایشان از خداوند متعال و با سلام بر پدر و مادر گرامیم می‌خواستم که بدون وصیت یک دفعه شهید نشده باشم و وصیتم را کرده باشم. وصیت من به شما و ملت قهرمان بخصوص امت شهید پرور دزفول و خانواده‌ام این است که راهم را تا آخرین قدم ادامه دهید و بدانید که من تا آخرین قطره خون از دینم و میهنم پاسداری می‌کنم و نمی‌گذارم که ذره‌ای لطمه به دین و ایمان و ملتم آسیب برسد.

از شما تقاضا دارم که برایم دعا کنید و مرا ببخشید و بدانید که من این راه را با کمال آگاهی و هوشیاری انتخاب کرده‌ام. اگر شهید شدم، وصیت من به شما این است که زیاد ناراحت نشوید و صبر داشته باشید؛ زیرا که خدا با صابران است و تقوا و اخلاص را پیشه راهتان سازید که خداوند ما را در کارها به تقوا و اخلاص دعوت می‌کند و خدای نکرده حرف لغوی از زبانتان در نیاید که لطمه به دین و یا به دیگران زده باشید. همیشه به یاد خدا باشید.

یک سخن دیگر با پدر و مادران که بچه‌هایتان را از رفتن به جبهه منع نکنید که فردای قیامت باید جوابگوی امام حسین(ع) و جوابگوی شهیدان باشید. پدران و مادران مگر بچه‌های شما از علی اکبر(ع) حسین و قاسم عزیزترند که مادرشان لباس رزم بر تنشان کرد و روانه میدان شدند و آنان رفته‌اند، کاری حسینی کرده‌اند و پدر ومادران شما باید کاری زینبی کنید و گرنه یزیدی هستید.

و من اللّه توفیق

امام را دعا کنید و نصرت و پیروزی اسلام و رزمندگان اسلام از خدا طلب کنید.

۱۹/۱۲/۱۳۶۳

بسم رب الشهداء و الصدیقین

شهید عبدالمجید انجام

نام پدر : محبّ     محل شهادت :‍ جبهة شلمچه     تاریخ شهادت : ۱/۱۲/۱۳۶۵ تاریخ تولد : ۱۳۴۷

نام عملیات : کربلای۵     رمز عملیات :‍ یافاطمه الزهراء نوع عضویت :‍ بسیجی

مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول