۵م، دی ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید مسعود شکوهی نسب

خداوند در همه احوال ناظر و شاهد بر اعمال ماست.

زمان انتشار: ۵م, دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 81198

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید مسعود شکوهی نسب خطاب به مردم

وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّىٰ لَا تَکُونَ فِتْنَةٌ

با نام یکتا پروردگار جهانیان، خداوند تبارک و تعالی که جانم در دست اوست وصیتم که آخرین جملات است خدمت شما ملت عزیز عرض می‌کنم.

ملت مسلمان و سلحشور، همانا خداوند در همه احوال ناظر و شاهد بر اعمال ماست. بقول حضرت امام “عالم محضر خداست، در محضر خدا معصیت نکنید.” خداوند به انسان عقل را داد که بعد از خطا خود را ملامت کند و برای او توبه را قرار داد که بازگشتی باشد، و خود خداوند بخششی دارد که از همه اینها عظیم‌تر و وسیع‌تر است.

پس ای انسان تو را دیگر چه شده که بسوی او نمی‌روی؟ تو را چه شده که خود را فراموش کرده‌ای؟ انسان، هنوز دیر نیست. هنوز عرصه بر شما تنگ نشده است. تا زود است بخود بیا و بسویش برو. برادر، خواهر وقت را هدر ندهید زیرا که از طلا مهم‌تر است.

برادران بسیج ابتدا با تشکر از مسئولین محترم بسیج که شب و روز خود را در خدمت نوجوانان پیرو خط امام صرف می‌کنند، برادران بسیج فقط به شما این را می‌گویم که تنها برای تذکر است و آن این است که خدا را ناظر بر اعمال خویش بدانید و خود را فراموش نکنید. از همگی شما معذرت می‌خواهم و از همگی شما طلب بخشش می‌کنم.

خدمت برادران شهرک آیت الله طالقانی: برادران شما امیدان این ملتید، کوشش کنید و وظیفه خویش را بخوبی انجام دهید و جلسات خود را به هیچ وجه ترک نکنید. از همگی شما طلب بخشش می‌کنم…

ملت عزیز و مسلمان دعا را فراموش نکنید؛ مخصوصاً دعا برای فرج آقا امام زمان (عج) زیرا که فرج در گشایش اسلام است و نیز دعا برای حضرت امام و رزمندگان  را فراموش نکنید. شعار مرگ بر شیطان بزرگ نیز فراموش نشود.

والسلام

مسعود شکوهی نسب

۲/۱۰/۶۵

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول