۲۷م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۷م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲ ق.ظ | کد خبر: 81171

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آیین باشکوه بزرگداشت چهلمین روز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و هشتمین سالگرد شهادت سرلشکر حاج احمد سوداگر با حضور حجج اسلام قاضی و خسروپناه، سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد نیروهای مسلح، نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه دزفول در حسینیه ثارالله این شهرستان برگزار شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در این مراسم معنوی و باشکوه گفت: این شهدا تربیت شده اسلام ناب محمدی که حضرت روح الله برای ما به ارمغان آورد، می‌باشند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: حاج قاسم در جنگ ۳۳ روزه در متن جنگ و در کنار همرزمانش در لبنان مبارزه می‌کرد و به نقل از سید حسن نصرالله، حاج قاسم تنها کسی بود که به نیروها روحیه می‌داد.

امام جمعه دزفول افزود: این عرصه‌ها به ندرت در تاریخ مشاهده شده است، باید شخصیت حاج قاسم بازخوانی شود و تحلیلگران و محققین، شخصیت حاج قاسم و مؤلفه‌های اصلی این بزرگمرد را بررسی کنند و بشناسانند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: حاج قاسم حقیقتا به تنهایی یک ملت بود و مقابل دشمن ایستاد؛ همانند همرزم شهیدش حاج احمد، عاشق امام و مقام معظم رهبری و ذوب در انقلاب بود.

امام جمعه دزفول با اشاره به دوم اسفند گفت: باید در عرصه حساس انتخابات پیش رو، همچون ۲۲ بهمن با حضوری پرشور، حماسه‌ای دیگر خلق کرد تا نمایندگانی از جنس حاج قاسم و حاج احمد و به تعبیر مقام عظمای ولایت نمایندگانی مؤمن، انقلابی، کارآمد و شجاع انتخاب شوند.

وی تأکید کرد: باید در انتخاب دقت کرد، کسی که از نظام دفاع می‌کند، دلسوز انقلاب و کشور است، برای حل مشکلات مردم در حد توان بدون منت تلاش می‌کند، نگاه یکسانی به همه مردم دارد و به همدلی و وحدت دعوت می‌کند را بعنوان نماینده انتخاب کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: باید بدور از حب و بغض، فقط برای رضای خدا، با بصیرت و با ملاکهایی که مقام معظم رهبری بیان فرموده‌اند انتخاب کرد تا مجلسی قوی و انقلابی تشکیل شود که مقدمه دولت انقلابی، کارآمد و جهادی است و در اینصورت مشکلات کشور حل خواهد شد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: ملت درعهد و پیمان خود کوتاهی نخواهد کرد و همانند ۲۲ بهمن، با حضور پرشور خود پای صندوقهای رأی در ۲ اسفند و انتخاب نماینده اصلح سیلی محکمتری بر صورت دشمن خواهد نواخت.

همچنین در پایان مراسم از خانواده‌های دو شهید بزرگوار سلیمانی و سوداگر تجلیل شد.