۲۶م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۶م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ ق.ظ | کد خبر: 81156

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار رؤسای جمعیت گام دوم انقلاب در کشور و استان خوزستان، میلاد حضرت زهرا(س) را تبریک گفت و افزود: ۲۲ بهمن امسال حقیقتا یوم الله بود و این حضور بی بدیل مردم در صحنه و حماسه‌ای که آفریدند جای شکر الهی دارد.

امام جمعه دزفول در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب گفت: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب مقطعی را برای گام دوم مشخص کردند تا بتوانیم انقلاب اسلامی را نهادینه کرده و در بسترها و زمانهای مختلف مورد بررسی قرار دهیم.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر اینکه بیانیه گام دوم مطلبی نیست که فراموش شود اظهار کرد: گاهی به مسائل زیربنایی، بیانیه‌ها و اصول و مبانی انقلاب، احساسی و شعاری می‌نگریم در صورتیکه باید در کنار آن تبیین، تعریف و تجزیه و تحلیل بعنوان مکمل باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: دشمن از امور فرهنگی ایران بیش از مسائل دیگر هراس دارد و می‌داند که گفتمان جمهوری اسلامی باقی است و باید برای آن برنامه داشته باشد و این موضوع امری است که مسئولیت مسئولین را سنگین می‌کند.

امام جمعه دزفول جمعیت گام دوم را سازمان مردم نهاد خواند و تأکید کرد: از کارهای برنامه‌ریزی شده استقبال می‌کنیم و قطعا باید با برنامه‌ریزی و آسیب شناسی دقیق جوانان امروز را حفظ کرد.

همچنین رئیس جمعیت گام دوم انقلاب گفت: گام اولی ها اقدامات ارزشمندی انجام دادند که جنگ تحمیلی مهمترین واقعه است که همه ازکشور دفاع کردند و خوزستان خط مقدم بود؛ باید توجه داشت که گام دوم انقلاب، انقلابی درون انقلاب و برای تعالی و موفقیت انقلاب اول است.

وی افزود: اگر یک تشکیلات مردمی پی کار گام دوم انقلاب بایستد و آن را پیش ببرد به مثابه بسیج در دوران دفاع مقدس است و می‌تواند موفقیت آن را چندین برابر و با سرعت بیشتر عملیاتی کند به همین دلیل تعدادی از افراد دغدغه مند به همراه ۱۹ نفر از اساتید دانشگاه، جمعیت گام دوم انقلاب تشکیل شد.

وی تصریح کرد: تشکیل جنبش مردمی گام دوم انقلاب با هدف تدوین، ترویج و مطالبه گری اجرای بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد تا به فراموشی سپرده نشود، چرا که اگر این بیانیه عملیاتی شود بخش اعظم و شاید کل مشکلات کشور حل خواهند شد.