۲۴م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۴م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۶ ب.ظ | کد خبر: 81137

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در برنامه بانگ انقلاب رادیو شهری ضمن تبریک دهه فجر و فرارسیدن ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی این روز را باعظمت خواند و گفت: روز ۲۲ بهمن نقطه عطفی در تاریخ بشریت است هر تحلیل گر اگر با دیده انصاف تحلیل کند بر این عقیده خواهد بود که انقلاب یک واقعیت تاریخی است.

امام جمعه دزفول سرآغاز تغییر مسیر تاریخ را از ۲۲ بهمن سال ۵۷ دانست و افزود: این اتفاق مبارک به دست ملت بزرگ ایران، با رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی و معمار انقلاب رخ داد و باید قدرشناس آن باشیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را از نشانه‌های دست قدرت الهی دانست و خاطر نشان کرد: خداوند به ملت بصیرتی عنایت کرده که با وجود همه مشکلات، قلبها به سمتی هدایت می‌شود که هرساله مردم با شور و نشاط این حماسه عظیم را زنده می‌کنند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی هدف نهایی انقلاب را حاکمیت الله و شکست طاغوت دانست و تأکید کرد: قطعا جهان خلقت به هدف خود خواهد رسید و این نشان از روح بزرگ مردم دارد که حساب نظام و انقلاب را از مشکلات جدا می‌دانند.

امام جمعه دزفول نگاه شهید سردار سلیمانی به همه کشور را نشان از تواضع و فروتنی آن مرد بزرگ دانست و یادآور شد: حرکت انقلاب به سمت اهداف نهایی همان حرکت نورانی شهدا می‌باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: انقلاب مسیر خود را طی خواهد کرد و هر مسئولی نتوانست به وظیفه خود عمل کند از انقلاب باز مانده و در دنیا و آخرت متضرر خواهد شد.

امام جمعه دزفول اعتماد امام به مردم را یادآوری کرد و افزود: شور و نشاطی که جوانان در زمان انقلاب داشتند تمام شدنی نیست و همچنان شاهد شور انقلابی در چهار نسل پس از انقلاب بوده و جوانان پرشورتر از گذشته در صحنه حاضر می‌باشند.

وی ادامه داد: اگر مقام معظم رهبری بر حضور جوانان تأکید می‌کند به دلیل نشاط، روحیه و انرژی جوان است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به مظلومیت شهدای انقلاب اشاره کرد و افزود: رژیم طاغوت از خانواده‌های شهدا تعهد می‌گرفت که حتی برای شهدا مراسم سوگواری هم برگزار نکنند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی حضور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را موجب مباهات شهرستان دانست و یادآور شد: حقیقتاً مردم دزفول همیشه در همه عرصه‌های انقلاب پیشتاز بوده‌اند و سردار سلیمانی از دزفول بعنوان “امام شهرها” یاد کرده است.