۱۸م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید مسعود گرگ زاده

معاد را از یاد نبرید تا از گناه محفوظ بمانید.

زمان انتشار: ۱۸م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 81111

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید مسعود گرگ زاده

اِذا جاءَ نَصرُ اللهِ وَ الفَتحُ، وَ رَاَیتَ النّاسَ یَدخُلونَ فی دینِ اللهِ اَفواجًا، فَسَبِّح بِحَمدِ رَبِّکَ وَ استَغفِرهُ اِنَّه کانَ تَوّابًا

((وصیت‌نامه برادر گناه آلودتان مسعود گرگ زاده))

من مسعود گرگ زاده فرزند حاج رضا گرگ زاده می‌خواهم پیامها و سفارشاتی را از خود بر جای بگذارم. امیدوارم که مفید و قابل اجرا باشند.

بنام الله، آن خالق انسانها، و آن خالق نعمتهایی که به ما داده است. آن نعمتهایی که قدر بعضی از آنها را نمی‌دانستم. و موقعی می‌فهمیدم که به مصیبتی گرفتار شده باشم.

خدای را شکر می‌گویم که به من لطف و رحمت بسیاری عطا کرد. و مرا از گمراهی نجات داد. اگر بخواهم حساب دنیوی خود را جلوی خود نهم، می‌بینیم که این خدای رحمان و رحیم هر موقعی که مرتکب گناه شده‌ام، همیشه برای جبران اشتباهاتم، به من فرصت بعدی را داده است.

خدایا: این حقیقت صدق می‌کند که اگر میلیونها سال عمر می‌کردم و تمام آبهای روی زمین برای من مرکب و تمام درختهای آن برای من کاغذ می‌شدند نمی‌توانستم شکر تمام نعمتهای تو را در آن جای دهم.

اولین پیامم به مادرم است… مادر: اگر می‌خواهید گریه کنید، سعی شود در تاریکی و خلوت صورت گیرد و در هنگام گریه، غیر از نام خدا و پیامبران، هیچ کلمه‌ای بر زبان نیاورید که با گفتن نام امامان و پیامبران ان‌شاءالله خداوند را خشنود می‌کنید.

و اما تو ای پدر… تو را به مولایت علی(ع) قسم می‌دهم که اگر دوست داری مرا و خدای مرا خشنود کنی، در امر دعا خوانی و نماز خواهران و برادرانم کوشا باشی و همانند حضرت علی(ع) بچه‌هایت را در راه الله بزرگ کنی. ان‌شاءالله

برادرانم: به شما سفارش می‌کنم که از تمام کسانی که برای من کاری کرده و حقی بر گردن من داشته‌اند و من هیچ خدمتی و تلافی خیری برای آنها نداشته‌ام، طلب حلالیت و بخشش نمائید.

و شما خواهرانم…، در نماز خواندن اول وقت تأخیری ایجاد نشود وبرای بپا داشتن دعاخوانی و نماز شب جداً تلاش زیاد کنید. هم چنین رکن اساسی شما همان حجاب است به نحو احسن و مورد رضای خدای متعال انجام دهید.

ای دوستان و برادران هم دین و اسلامی من: دوست دارم تمام گناهانی را که با چشم خودتان از من دیده‌اید یا باعث زحمت و رنجی برایتان شده‌ام از یاد ببرید؛ و از خدای متعال درخواست عفو و بخشش از گناهانم را بکنید. در دعای کمیل و توسل حتماً شرکت کنید و مرا از دعای خیر فراموش نکنید.

بدانید که در دعا با خدا حرف می‌زنید و حرف زدن با او و اعتراف به گناه نزد او چه لذتی دارد. یادتان باشد مرا در بین شهداء به خاک بسپارید تا اگر شده برای شهیدی که در کنار من است فاتحه‌ای برایم خوانده شود. اگر شهید شدم برایم خوشحال باشید.

اگر مُردَم برایم ماتم زده باشید و لباس سیاه بپوشید که برایتان درس عبرتی باشد که مانند من نشوید. ای مردم به یتیمان بیشتر کمک کنید. به دیدار خانواده‌های شهدا بیشتر بروید و رابطه خود را با آنان بیشتر برقرار کنید. در به پای داشتن روضه خوانی و نماز سهیم و شریک باشید.

خدا را در همه اعمالتان حاضر و ناظر بدانید و فقط برای او کار کنید. معاد را از یاد نبرید تا از گناه محفوظ بمانید. برای رضای خداوند قوانین اسلام را مو به مو در عمل، به نحو احسن اجرا کنید. بدانید که دنیا مزرعه آخرت است. محل گذر است. نیامده می‌گذرد. دنیا هنگام خوبتر مردن است. امروز روز ماندن نیست. پس بیا تا توشه‌ها را جمع کنیم و با خلوص نیت از خدا طلب مغفرت کنیم.

برادران: قرآن بخوانید و به آن عمل کنید؛ تا شاید ان‌شاءالله از آزمایشات خداوندی سالم بدر روید.

حرف آخرم را می‌زنم. اگر هنوز کسانی هستند که به خود نیامده‌اند، به خود آیند و در نماز خوانی و دعا تأخیر ایجاد نکنند و از حالا به فکر فرو روند. چون زمانی  که در باتلاق گیر کردی، آنوقت دیگر پشیمانی سودی نخواهد داشت.

ای مردم: به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی مواظب مفسدان و کافران بیشتر باشید.

درود و سلام گرم به رهبر عزیز، امام امت، مرد حق و حقیقت، خمینی بت شکن و با آرزوی طول عمرش تا انقلاب مهدی(عج)

والسلام

۲۰/۹/۶۱            مسعود گرگ زاده

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس