۲۳م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۳م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵ ق.ظ | کد خبر: 81104

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول به پاس حضور پرشور و شعور مردم فهیم و بصیر شهرستان دزفول در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.

بیانیه تقدیر و تشکر امام جمعه دزفول از حماسه آفرینی مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان دزفول در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن که با چهلمین روز شهادت سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش تقارن یافته، به این شرح می‌باشد:

باسمه تعالی

حمد و ثنای خاضعانه، درگاه بی مانندش را که ملت حق جو و مؤمن شهرستان دزفول را کرامت بخشید تا با حضور پرشور، دشمن‌شکن و اعجاب‌انگیز در راهپیمایی سراسری یوم‌الله ۲۲ بهمن ماه همگام با سایر هموطنان عزیز که با چهلمین روز شهادت سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مجاهد بزرگ شهید ابومهدی المهندس و شهدای مقاومت تقارن یافته، تجلی وفاداری به آرمانهای والای معمار کبیر انقلاب اسلامی، شهدای والا‌مقام، ولایت فقیه و دفاع جانانه از اسلام و میهن اسلامی در برابر استکبار جهانی گردند.

دشمنان انقلاب در برابر بصیرت، هوشیاری و ولایت مداری ایرانیان همچنان مغلوب مطلق هستند

حضور حماسی و کم نظیر مردم در شرایطی که رسانه‌های استکباری و صهیونیستی با طراحی سناریوهای خباثت آمیز و بکارگیری شیوه‌های فریبنده و حیله‌گرانه، تلاش گسترده‌ای برای دلسردکردن مردم و ایجاد فاصله آنها با نظام عملیاتی کرده بودند – نشان داد که دشمنان انقلاب و نظام اسلامی، در برابر بصیرت، هوشیاری، موقع شناسی و ولایت مداری ایرانیان همچنان مغلوب مطلق و رسوای افکار عمومی جهانیان هستند.

حضور پرشور مردم در انتخابات دوم اسفند در حل مشکلات داخلی و بین‌المللی مؤثر است

منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در زمینه‌های گوناگون از جمله حضور پرشور و آگاهانه همه مردم در انتخابات دوم اسفند و انتخاب افراد انقلابی و دلسوز را در حل مشکلات داخلی و بین‌المللی مؤثر بوده و همچنین در عرصه حفظ وحدت ملی و مصالح نظام و انقلاب را “فصل الخطاب” همگان می‌باشد، که بی شک هرگونه اقدام وحدت شکنانه که بستر جریان سازی‌های انحرافی و سوژه آفرینی‌های رسانه‌ای دشمن را فراهم آورد بازی در زمین طراحی شده دشمن و مصداق هشدارهای اخیر معظم له و مستوجب برخورد قاطعانه خواهد بود.

برای مردم سرنوشت انقلاب و کشور برایشان اهمیت دارد

ملت بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی و شهرستان دزفول در انتخابات دوم اسفند حماسه باشکوه دیگری رقم خواهند زد و اقشار مختلف با وحدت و همدلی و با حضور پرشور خود در پای صندوقهای رأی بار دیگر به دشمنان خواهند فهماند که سرنوشت انقلاب و کشور برایشان اهمیت دارد.

 مسئولان باید به مشکلات مردم توجه کرده و برای حل  مشکلات تلاش مضاعف داشته باشند

حضور باشکوه و حماسی مردم در صحنه مسئولیت مسئولین را سنگین‌تر کرده و باید به مشکلات مردم توجه کرده و برای حل  مشکلات تلاش مضاعف داشته باشند.

قدردانی از مردم و برگزارکنندگان راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

ضمن ادای شکر به پیشگاه الهی و قدردانی از مردم آگاه و ولایتمدار و مسئولین محترم شهرستان دزفول که با حضور بی نظیر خود، دشمنان به ویژه آمریکا و اسرائیل را تحقیر کردند و حماسه سیاسی دیگری آفریدند، از خداوند علو درجات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله العظمی امام خمینی(ره) و شهدای عالی مقام و عزت و سربلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را خواهانیم.

لازم می‌دانم باردیگر از همه مردم فهیم شهرستان دزفول و برگزار کنندگان این راهپیمایی باشکوه و عظیم بویژه نیروهای انتظامی و امنیتی و نیز هیئت عزداران سیاهپوشان در تأمین بخشی از امکانات صوتی مسیر راهپیمایی صمیمانه تشکر کنم.

                                                                                           سید محمدعلی قاضی دزفولی

                                                                                                     امام جمعه دزفول