۲۲م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۴ ب.ظ | کد خبر: 81079

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول امروز در اجتماع با شکوه مردم متدین و ولایت مدار دزفول در آستانه محمدبن موسی الکاظم(ع) سبزقبا در سخنانی از یوم الله ۲۲ بهمن به عنوان روز پیروزی حق بر باطل یاد کرد و افزود: ۲۲ بهمن  روز نجات بشر از زیر یوغ طاغوتها می‌باشد.

امام جمعه دزفول با قدردانی از حضور حماسی مردم در این روز بزرگ تاریخی گفت: مردم غیور و با بصیرت ایران، امروز با صلابت و با شکوه به صحنه آمدند و بار دیگر اسلام، قرآن، انقلاب، ولایت و امام زمان را یاری کردند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم بویژه سردار دلها سپهبد شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و یارانش گفت: ۴۱ سال افتخار، عظمت و سرافرازی را با مقاومت و ایستادگی شما مردم پشت سر گذاشتیم.

امام جمعه دزفول افزود: برغم همه توطئه‌ها و فشارهای دشمن و استکبار، امام آمد و اسلام ناب را به همه دنیا معرفی کرد اسلامی که با ظلم و ظالم سر ستیز دارد و با مستکبرین عالم سازش ندارد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: حضور باصلابت و باشکوه مردم در این راهپیمایی لبیک به رهبری و ولایت، لبیک به پیام خون پاک شهدا و خون مطهر حاج قاسم است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: دشمن تلاش کرد حضور شما مردم در بیست دو بهمن کمرنگ شود ولی این حضور حماسی تمام نقشه‌های آنها را نقش بر آب کرد و تیرش به سنگ خورد.

امام جمعه تأکید کرد: حالا هم دشمن در تلاش است که بین مردم تفرقه بیاندازد و آنها را از شرکت در انتخابات دلسرد کند و ملت ایران را مجبور به تسلیم کند.

وی با اشاره به پاسخ سپهبد شهید سلیمانی به یاوه گویی‌های آمریکا افزود: حاج قاسم یک ملت است و با خون پاک خود به تنهایی همه ملت ایران و ملت‌های منطقه را مقابل آمریکای جنایتکار و تروریست قرار داد و اربعین شهادتش با ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مصادف شد.

 امام جمعه دزفول با تأکید بر لزوم رعایت تقوا در ایام انتخابات گفت: داوطلبان انتخابات مجلس از ایجاد تفرقه و دوقطبی در جامعه خودداری کنند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با بیان اینکه برتری انسانها به تقوا است نه قومیت، جناح، قدرت و ثروت افزود: مردم هرگز دست از اتحاد خود برنمی‌دارند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به اهمیت حضور پرشور مردم پای صندوق‌های اخذ رأی اظهار داشت: باید با حضور حداکثری در انتخابات و لبیک به مقام معظم رهبری، دشمن را مأیوس و مانور قدرت ملت ایران را به رخ جهانیان خواهد کشاند.

امام جمعه دزفول افزود: مسئولان، گروه‌ها، جناح‌ها و داوطلبان مجلس؛ مردم، شهدا و آرمان‌های انقلاب‌ را فراموش نکنند و خدمت بی‌منت را در دستور کار خود قرار دهند.

امام جمعه دزفول با بیان اینکه داوطلبان نباید با دروغ و وعده‌های غیرقابل تحقق مردم را دلسرد کنند، گفت: نباید برای رسیدن به کرسی مجلس دست به هر کاری زد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر لزوم الگوگیری از حاج قاسم سلیمانی که نظام، کشور و ملت را پشتیبانی کرد گفت: مردم نماینده‌ای مؤمن، شجاع، انقلابی و کارآمد انتخاب کنند.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: مردم باید مراقب نفوذی‌های دشمن، شایعات کذب و فتنه انگیز و فضای مجازی رهاشده باشند زیرا برخی بدنبال دور کردن مردم از مسئولان و چهره‌های انقلابی و خدوم هستند.