۲۱م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰ ق.ظ | کد خبر: 81044

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع طلاب مدرسه ام ابیها(س) ضمن گرامیداشت آیام الله دهه فجر و تسلیت وفات حضرت ام البنین گفت: در این ایام مهمترین موضوع، ۴۱ ساله شدن انقلاب و حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

امام جمعه دزفول یادآور شد: انقلاب اسلامی به دست بنیانگذار جمهوری اسلامی رهبری شد و با حضور ملت ایران و نهراسیدن از گلوله‌ها و رژیم پوشالی طاغوت به پیروزی رسید.

امام جمعه دزفول افزود: در زمانی که یک پوسته ظاهری از دین در کشور حاکم بود، با پیروزی انقلاب اسلامی معادلات به هم خورد، امام نگاه و منظر دیگری به اسلام را که همان اسلام ناب محمدی است مطرح کرد و جایگاه دین و اسلام را به دنیا معرفی کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: معرفی اسلام ناب به دنیا که در آن ظلم ستیزی، مبارزه با مستکبرین عالم و دفاع از مظلومین عالم جایگاه ویژه‌ای دارد، یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر ماندگار شدن حقایق انقلاب در حافظه تاریخی، اظهار کرد: دوران انقلاب و دفاع مقدس تنها مقطع و دوره‌ای در ایران است که به دشمن اجازه و مجال داده نشد که حتی یک وجب از خاک ایران جدا کند.

وی گفت: روحانیت همیشه برای دفاع از دین و مملکت در صف مقدم بوده است و هیچگاه توقعی از اسلام و انقلاب نداشته و ندارد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: یکی از دلایل توفیق الهی در حفظ نظام، ایثارگری‌ها می‌باشد که نمونه بارز آن شهید حاج قاسم سلیمانی است که تربیت شده انقلاب است، مخلصانه مجاهدتهای شبانه روزی و بی وقفه داشت ولی هیچ طلبی از انقلاب نمی‌کرد.

امام جمعه دزفول  افزود: قریب ۲۰۰ هزار شهید داشته‌ایم که به مراتبی از اخلاص رسیده‌اند، خداوند چنین کشوری را که در آن اینهمه انسانهای وارسته برای حفظ انقلاب جانفشانی کرده‌اند نصرت داده و از شر دشمن حفظ می‌نماید.

وی به اقتدار مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: بارها کشور در آستانه جنگ تمام عیار قرار گرفته ولی مقام عظمای ولایت با شجاعت و با تدبیر، کشور را از جنگ نجات داده است.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: یکی از توطئه‌های دشمن تبلیغات برای حضور کمرنگ مردم در راهپیمایی و انتخابات است که باید با حضور حداکثری، پرشور و بصیرتمند در صحنه‌های سرنوشت ساز، بار دیگر دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بگذاریم.

امام جمعه دزفول در پایان به  پرسش‌های طلاب در خصوص انتخابات پاسخ داد و گفت: مؤمن، انقلابی و کارآمد سه ویژگی یک نماینده از منظر مقام معظم رهبری است که باید در انتخاب مورد نظر قرار گیرد.