۲۰م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۶ ق.ظ | کد خبر: 80996

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلم سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و هشتمین سالگرد شهادت سردار سرلشکر شهید احمد سوداگر گفت: تلاش بر این است که مراسمی متناسب با شأن شهدای والامقام برگزار شود.

امام جمعه دزفول افزود: مردم بار دیگر با حضور حماسی خود در مراسم بزرگداشت شهدای گرانقدر میثاق و بیعت خود را با آرمانهای بلند امام راحل و مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی و شهدا اعلام می‌کنند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: حضور همگانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات بسیار اهمیت دارد و دشمن سعی دارد مردم را از حضور در این دو صحنه مهم دلسرد کند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: دشمن تلاش می‌کند مؤلفه اصلی قدرت انقلاب را که حضور مردم در صحنه و پشتوانه مردمی است از ما بگیرد، که البته این خواب آشفته را به گور خواهد برد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: تبلیغات و اطلاع رسانی باید قوی باشد تا اهمیت موضوع برای مردم بصیرتمند شهرستان  یادآوری شود و امید است که با همکاری اقشار مختلف حضور باشکوهی را شاهد باشیم.

گفتنی است با  توجه به فعالیتهای شهید احمد سوداگر و اقدامات ایشان، به نظر می‌رسید که باید دیدگاه ایشان بسیار شایسته پیگیری شود و به همین دلیل پس از شهادت سردار احمد سوداگر مؤسسه‌ای به همین منظور تشکیل شد.

شایان ذکر است که در این نشست مقرر شد که مراسم چهلم شهید سردار سلیمانی و هشتمین سالگرد شهید سردار سوداگر پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در حسینیه ثارالله دزفول برگزار شود که قطعا حضور شهروندان در این مراسم نشان دهنده قدرشناسی از مقام شامخ شهدا و بصیرت مردم دارد.