۱۹م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۱ ب.ظ | کد خبر: 80987

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” فرمانده و جمعی از پرسنل پایگاه چهار شکاری وحدتی دزفول به مناسبت ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی با حجه الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول جهت تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل و فرماندهی معظم کل قوا دیدار کردند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد امام راحل، شهدا و بویژه شهدای افتخارآفرین نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران گفت: ۱۹ بهمن یک روز تاریخی است برای همه ملت ایران و خصوصا سرافرازان نیروی هوایی که در سال ۵۷ با یک اقدام انقلابی و بهنگام و بصیرتمند حماسه‌ای خلق کردند که در تاریخ ماندگار خواهد بود.

امام جمعه دزفول افزود: حماسه نیروی هوایی در ۱۹ بهمن ۵۷ منجر به سقوط رژیم منحوس پهلوی شد که بیشترین حمایت را از طرف استکبار جهانی داشت و بعنوان ژاندارم آمریکا در منطقه محسوب می‌شد و موجب شد که جنود الهی بر جنود شیطان پیروز شود.

امام جمعه دزفول وجود نیروهای مؤمن و ولایی را موجب مباهات و عزت دانست و تصریح کرد: تمام نیروهای مسلح اعم از بسیج، سپاه و ارتش همه در دوران دفا ع مقدس خوش درخشیدند و نیروی هوایی علیرغم تحریم دشمنان با ایثار و ایمان و پشتکار حماسه‌های فراوانی خلق کردند که دشمن را به تحیر واداشت.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی رهبری و ولایت نعمت بزرگی دانست که باید قدر آن را شناخت و ادامه داد: حاج قاسم با اخلاص خود که هیچ شک و تردیدی در آن نیست؛ قسم یاد می‌کند که برای عاقبت بخیری باید ارتباط با نظام و ولایت محکم شود.

امام جمعه دزفول با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: در روز ۲۲ بهمن اقشار مختلف ملت بزرگ ایران در این عرصه و صحنه بسیار مهم حضور می‌یابند و بار دیگر حماسه‌ای خلق می‌کنند که دشمن را به تعجب وا می‌دارد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: ملت ایر ان در صحنه انتخابات نیز پرشور و باشکوه شرکت می‌کنند علیرغم اینکه دشمن سعی دارد مردم را ناامید و از شرکت در انتخابات دلسرد کند ولی ملت ایران گوش به فرمان رهبر هستند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: ملت ایران ملتی مقتدر است چون رهبری مقتدر، و نیروهای مسلح مقتدری دارد و امروز ملت ایر ان از یک قدرت منطقه‌ای فراتر رفته است و به سمت جهانی شدن در حرکت است.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: حاج قاسم الگو و سرمشقی از بسیج جهانی اسلام را تشکیل داد و آمریکا از این می‌ترسد که فرهنگ بسیج و فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت در میان کشورهای منطقه توسعه یابد؛ ولی این اتفاق افتاد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: باید هیبت، عظمت و افتخاری را که خداوند به کشور، ملت و نیروهای مسلح داده است حفظ کرد، باید دشمن و برنامه‌های دشمن را شناخت و با بصیرت عمل کرد.

همچنین امیر بهمن بهمرد فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول گفت: نیروی هوایی دوشادوش مردم و در کنار رهبر در جنگ تحمیلی حماسه‌های ماندگاری خلق کردندو ارتش جمهوری اسلامی بر خود می‌بالد که نیروی هوایی و خلبانان از خود گذشته و فداکار دارد.

وی افزود: نیروی هوایی ثابت کرد که یک نیروی الهی و ولایی است و بعد از این نیز ثابت خواهد کرد که برای دفاع از مملکت همراه با مردم و در کنار ولایت خواهند بود.