۱۹م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴ ق.ظ | کد خبر: 80965

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح نیروی هوایی در پایگاه چهارم شکاری دزفول که به مناسبت ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی برگزار شد ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و یوم الله باعظمت ۱۹ بهمن روز نیروی الهی هوایی جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح بویژه دلاورمردان و خلبانان نیروی هوایی در دوران دفاع مقدس عزت و سربلندی برای کشور به ارمغان آوردند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: فرماندهی کل قوا با رهبری‌ حکیمانه خود کشتی ایران را ناخدایی کرد و در میان امواج متلاطم حوادث و کوران اتفاقات، آن را رهبری کرد و به ساحل پیروزی رساند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: در آستانه گام دوم انقلاب با فداکاری ملت ایران، ایثارگری نیروهای مسلح، و با وحدت و همدلی همانطور که رهبر انقلاب فرمودند نوید می‌دهیم این مسیر نورانی را که به برکت خون شهدا به اینحا رسیده است استمرار یابد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: شهادت پرافتخار سردار دلها، سردار بزرگ اسلام به دست شقی‌ترین و خبیث‌ترین افراد استکبار جهانی عرصه‌ای برای نبرد بین نیروهای مقاومت در برابر استکبار جهانی گشت و وعده حاج قاسم که هماوردی این سردار بزرگ به تنهایی در مقابل استکبار بود محقق شد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: امروز کشور ایران عزیز و مقتدر است و این راه طولانی که میراث گرانبهای معمار کبیر انقلاب است باید استمرار یابد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی مجلس قوی را یکی از ارکان کشور قوی دانست و افزود: مردم با حضور پرشور خود در انتخابات باید بار دیگر دشمنان را ناامید کنند و منتخبینی کارآمد، انقلابی و مؤمن را به مجلس بفرستند که بدون ترس در مقابل استکبار بایستند و این عزت و سرافرازی را برای ملت حفظ کنند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: کسانی که می‌خواهند مردم را دلسرد کرده و جامعه را دوقطبی نمایند با دشمن همنوا شده‌اند، باید مراقب باشند راه خود را از ملت ایران و رهبر انقلاب جدا نکنند و تیشه به ریشه انقلاب و کشور نزنند.