۱۶م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار فرماندهان پایگاهها و بسجیان حوزه الزهرا

امام جمعه دزفول: پیشبرد اهداف انقلاب یک اراده جمعی و عزم ملی را می‌طلبد.

زمان انتشار: ۱۶م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۸ ق.ظ | کد خبر: 80901

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در دیدار جمعی از فرماندهان پایگاهها و شورای حوزه خواهران بسیجی در نهاد امامت جمعه ضمن تبریک ایام دهه فجر به تبیین دیدگاه مسائل انقلاب اسلامی از منظر رهبری و شهدا پرداخت و گفت: اگر نظام مقدس جمهوری اسلامی تا به حال پا برجاست بواسطه تلاش و مجاهدت بوده است.

امام جمعه دزفول به رسالت بزرگ بسیج اشاره کرد و افزود: بسیجیان همانند شهدا باید شبانه روز تلاش کنند، چرا که دشمن با تمام قدرت در جنگ نرم به مقدسات ما و همچنین جوانان و خانواده‌های این سرزمین هجوم آورده است.

وی جنگ نرم را یک جنگ آرام ، بدون ظهور و بروز، خزنده و تدریجی خواند و تأکید کرد: امروز جامعه در یک پیچ تاریخی قرار دارد، انتظار می‌رود که بسیجیان همدل و همصدا بوده، از هنجارهای جامعه مطلع و با مراکز فرهنگی مرتبط و هماهنگ باشند تا دشمن را که سعی در ایجاد جدایی و تفرقه دارد از ادامه راه ناکام نمایند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ضمن اشاره به مشکلات اجتماعی به شبهه افکنی دشمنان درباره رد یا تأیید صلاحیت برخی از کاندیداها پرداخت و افزود: اگر ذهن افراد با مسائل فرعی جامعه مشغول شود از برنامه‌ها و توطئه‌های اصلی دشمن غافل می‌شود.

امام جمعه دزفول به برهه حساس تاریخی جامعه اشاره کرد و ادامه داد: وظیفه بسیجیان بسیار سنگین و حساس است و باید در مسائل انقلاب و نظام و ولایت یک صدا کنار همدیگر در مقابل دشمن ایستادگی کنند چراکه پیشبرد اهداف انقلاب یک اراده جمعی و عزم ملی را می‌طلبد.

امام جمعه دزفول شهید حاج قاسم سلیمانی را شهید بین المللی به تعبیر مقام معظم رهبری خواند و افزود: همیشه دشمن از ترور نیابتی کمک می‌گرفت، ولی این بارخودش وارد عمل شد و پیام مقام معظم رهبری نشان از آن دارد که امروز ایران، تبدیل به یک قدرت جهانی شده است و به همین دلیل بزرگترین استکبار جهانی در مقابل آن می‌ایستد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول به دیگر وظائف خواهران بسیجی اشاره و خاطر نشان کرد: خواهران بسیجی باید دشمن شناس و جریان شناس باشند و امروز بیش از پیش برای بصیرت افزایی و هوشیاری تلاش کنند، چرا که نقش خواهران در جامعه بسیار مؤثر است.

امام جمعه دزفول نقش شهرستان دزفول را یادآور شد و تصریح کرد: شهرستان دزفول از نظر نیروی انسانی، مدیران، امکانات و تدین مردم و پیشینه علمایی چون مرحوم آیت الله قاضی نقش اساسی برای کشور دارد و خواهران بسیجی باید در ارتقاء مسائل فرهنگی و مطالبات رهبری کوشش کنند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی وحدت شهرستان را بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار کرد: باید مواظب دو قطبی بودن شهرستان دزفول در فضای مجازی بود، چرا که این توطئه دشمن سهم مهلکی برای جامعه می‌باشد.

امام جمعه دزفول پیشرفت انقلاب اسلامی را بسیار حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: کار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی با یک نفر، دونفر پیش نخواهد رفت  و برای اهداف انقلاب یک اراده جمعی و عزم ملی را می‌طلبد.

در این دیدار جمعی از خواهران بسیجی به بیان نقطه نظرها و دیدگاههای خود نسبت به مشکلات شهرستان دزفول و پایگاههای مقاومت بسیج پرداختند.